HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Baliakin GMI 1521   A   4 3 1 0 7 18 30
2   Jos Stokkel GMI 1415   A   4 2 2 0 6 18 24
3   Dirk Joosten  1196   A   4 3 0 1 6 14 18
4   Wouter Sipma GMI 1514   A   4 1 3 0 5 20 26
5   Gil Salomé  1436   A   4 1 3 0 5 18 21
6   Rick Hakvoort  1254   A   4 1 3 0 5 18 20
7   Martijn van IJzendoorn GMI 1471   A   4 1 3 0 5 17 21
8   Geert van Aalten GMI 1422   A   4 1 3 0 5 17 20
9   Jan van Dijk MF 1375   A   4 2 1 1 5 16 15
10   Jan Ekke de Vries  1375   A   4 2 1 1 5 15 17
11   Hein Meijer GMI 1450   A   4 2 1 1 5 15 15
12   Roel Boomstra GMI 1572   A   4 1 2 1 4 21 20
13   Peter Hoopman MF 1368   A   4 1 2 1 4 17 15
14   Nick Hoving  1368   A   4 1 2 1 4 15 9
15   Jitse Slump MI 1358   A   4 1 2 1 4 14 11
16   Johnny de Leeuw  1383   A   4 2 0 2 4 14 6
17   Wouter Ludwig MI 1409   A   4 1 1 2 3 17 7
18   Wim Bremmer MF 1329   A   4 1 1 2 3 15 7
19   Koos van Amerongen MF 1281   A   4 1 1 2 3 14 6
20   Ruud Holkamp  1144   A   4 1 0 3 2 16 4
21   Toine Brouwers  1401   A   4 0 2 2 2 14 5
22   Kees Romijn MF 1250   A   4 1 0 3 2 9 2
23   Wim Kalis MF 1352   A   4 0 1 3 1 17 5
24   Martijn van Gortel MF 1221   A   4 0 1 3 1 15 2
 Ronde 4 
 za 10-06-2017  Koos van Amerongen (1281) - Martijn van Gortel (1221) 2-0
 Kees Romijn (1250) - Wim Kalis (1352) 2-0
 Johnny de Leeuw (1383) - Toine Brouwers (1401) 2-0
 Jitse Slump (1358) - Ruud Holkamp (1144) 2-0
 Wouter Ludwig (1409) - Hein Meijer (1450) 0-2
 Nick Hoving (1368) - Peter Hoopman (1368) 1-1
 Wim Bremmer (1329) - Jan van Dijk (1375) 0-2
 Gil Salomé (1436) - Geert van Aalten (1422) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (1471) - Rick Hakvoort (1254) 1-1
 Wouter Sipma (1514) - Jan Ekke de Vries (1375) 1-1
 Dirk Joosten (1196) - Roel Boomstra (1572) 2-0
 Alexander Baliakin (1521) - Jos Stokkel (1415) 1-1