HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 2394   A   9 3 6 0 12 86 95
2   Alexander Shvartsman GMI 2432   A   9 2 7 0 11 87 97
  Yuriy Anikeev GMI 2379   A   9 2 7 0 11 87 97
  Vadim Virny GMI 2354   A   9 2 7 0 11 87 97
5   NDiaga Samb GMI 2322   A   9 2 7 0 11 86 95
  Aleksej Domchev GMI 2334   A   9 2 7 0 11 86 94
7   Ainur Shaibakov GMI 2349   A   9 3 5 1 11 81 89
  Souleymane Keita MI 2282   A   9 3 5 1 11 81 87
9   Nikolai Gulyaev MI 2299   A   9 1 8 0 10 85 91
10   Ron Heusdens GMI 2331   A   9 3 4 2 10 82 90
11   Frank Teer MI 2228   A   9 2 6 1 10 80 88
12   Manlai Ravjir GMI 2174   A   9 2 6 1 10 78 84
13   Alexander Verkhovykh MI 2227   A   9 2 6 1 10 77 83
14   Arnaud Cordier GMI 2358   A   9 3 4 2 10 76 84
15   Guno Burleson MI 2254   A   9 2 6 1 10 75 81
16   Derby Martes  2259   A   9 2 6 1 10 71 73
17   Martijn van Gortel MF 2117   A   9 4 2 3 10 65 65
18   Jitse Slump MI 2273   A   9 1 7 1 9 83 83
19   Raimonds Vipulis GMI 2310   A   9 2 5 2 9 81 83
20   Arjan van den Berg  2178   A   9 3 3 3 9 78 78
21   Raivo Rist MF 2149   A   9 2 4 3 8 79 81
22   Vaclav Krista MI 2092   A   9 3 2 4 8 72 72
23   Piotr Paluch MF 2119   A   9 3 2 4 8 62 62
24   Bryan Wollaert MF 2127   A   9 3 2 4 8 61 61
25   Uno Plakk  2024   A   9 2 2 5 6 64 64
26   Priit Lokotar  1902   A   9 3 0 6 6 63 63
27   Behcet Celebi    A   9 1 0 8 2 65 65
28   Dummy    A   8 0 0 8 0 55 57
29   Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 0 9
 Ronde 9 
 vr 06-10-2017  Behcet Celebi  - Martijn van Gortel (2117) 0-2Partij
 Guno Burleson (2254) - Priit Lokotar (1902) 2-0Partij
 Derby Martes (2259) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - NDiaga Samb (2322) 1-1Partij  
 Nikolai Gulyaev (2299) - Alexander Verkhovykh (2227) 1-1Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Jitse Slump (2273) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2119) - Arnaud Cordier (2358) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2331) - Raivo Rist (2149) 2-0Partij  
 Vaclav Krista (2092) - Frank Teer (2228) 0-2Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - Bryan Wollaert (2127) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2394) - Aleksej Domchev (2334) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Vadim Virny (2354) 1-1Partij