HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Ron Heusdens GMI 2331   A   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Shvartsman GMI 2432   A   1 1 0 0 2 0 0
  Derby Martes  2259   A   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Baliakin GMI 2394   A   1 1 0 0 2 0 0
  Aleksej Domchev GMI 2334   A   1 1 0 0 2 0 0
  Jitse Slump MI 2273   A   1 1 0 0 2 0 0
  Souleymane Keita MI 2282   A   1 1 0 0 2 0 0
  Raimonds Vipulis GMI 2310   A   1 1 0 0 2 0 0
  Yuriy Anikeev GMI 2379   A   1 1 0 0 2 0 0
  NDiaga Samb GMI 2322   A   1 1 0 0 2 0 0
  Nikolai Gulyaev MI 2299   A   1 1 0 0 2 0 0
  Vadim Virny GMI 2354   A   1 1 0 0 2 0 0
13   Ainur Shaibakov GMI 2349   A   1 0 1 0 1 0 1
  Arjan van den Berg  2178   A   1 0 1 0 1 0 1
  Raivo Rist MF 2149   A   1 0 1 0 1 0 1
  Arnaud Cordier GMI 2358   A   1 0 1 0 1 0 1
17   Martijn van Gortel MF 2117   A   1 0 0 1 0 0 2
  Behcet Celebi    A   1 0 0 1 0 0 2
  Vaclav Krista MI 2092   A   1 0 0 1 0 0 2
  Bryan Wollaert MF 2127   A   1 0 0 1 0 0 2
  Alexander Verkhovykh MI 2227   A   1 0 0 1 0 0 2
  Priit Lokotar  1902   A   1 0 0 1 0 0 2
  Uno Plakk  2024   A   1 0 0 1 0 0 2
  Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 0 2
  Manlai Ravjir GMI 2174   A   1 0 0 1 0 0 2
  Piotr Paluch MF 2119   A   1 0 0 1 0 0 2
  Guno Burleson MI 2254   A   1 0 0 1 0 0 2
  Frank Teer MI 2228   A   1 0 0 1 0 0 2
Ron HeusdensAlexander ShvartsmanDerby Martes
Alexander BaliakinAleksej DomchevJitse Slump
Souleymane KeitaRaimonds VipulisYuriy Anikeev
NDiaga SambNikolai GulyaevVadim Virny
Ainur ShaibakovArjan van den BergRaivo Rist
Arnaud CordierMartijn van Gortel
Vaclav KristaBryan Wollaert
 Ronde 1 
 zo 01-10-2017  Alexander Shvartsman (2432) - Guno Burleson (2254) 2-0Partij
 Frank Teer (2228) - Alexander Baliakin (2394) 0-2Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Alexander Verkhovykh (2227) 2-0Partij
 Arjan van den Berg (2178) - Arnaud Cordier (2358) 1-1Partij
 Vadim Virny (2354) - Manlai Ravjir (2174) 2-0Partij
 Raivo Rist (2149) - Ainur Shaibakov (2349) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Bryan Wollaert (2127) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2119) - Ron Heusdens (2331) 0-2Partij
 NDiaga Samb (2322) - Martijn van Gortel (2117) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2092) - Raimonds Vipulis (2310) 0-2Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Priit Lokotar (1902) - Souleymane Keita (2282) 0-2Partij
 Behcet Celebi  - Derby Martes (2259) 0-2Partij
 Jitse Slump (2273) - Epherem Demessie (1901) 2-0