HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 2394   A   3 2 1 0 5 12 12
2   Ron Heusdens GMI 2331   A   3 2 1 0 5 8 8
3   Yuriy Anikeev GMI 2379   A   3 2 1 0 5 9 9
4   Ainur Shaibakov GMI 2349   A   3 2 1 0 5 8 8
  Aleksej Domchev GMI 2334   A   3 2 1 0 5 8 8
6   Nikolai Gulyaev MI 2299   A   3 1 2 0 4 9 9
7   Alexander Shvartsman GMI 2432   A   3 1 2 0 4 11 11
  NDiaga Samb GMI 2322   A   3 1 2 0 4 10 10
  Raimonds Vipulis GMI 2310   A   3 2 0 1 4 10 10
10   Vadim Virny GMI 2354   A   3 1 2 0 4 10 10
11   Jitse Slump MI 2273   A   3 1 1 1 3 10 10
12   Souleymane Keita MI 2282   A   3 1 1 1 3 11 11
13   Derby Martes  2259   A   3 1 1 1 3 10 10
  Frank Teer MI 2228   A   3 1 1 1 3 10 10
  Arjan van den Berg  2178   A   3 1 1 1 3 10 10
  Arnaud Cordier GMI 2358   A   3 1 1 1 3 10 10
17   Guno Burleson MI 2254   A   3 1 1 1 3 7 7
  Manlai Ravjir GMI 2174   A   3 1 1 1 3 7 7
19   Vaclav Krista MI 2092   A   3 1 1 1 3 6 6
20   Raivo Rist MF 2149   A   3 0 2 1 2 10 10
  Alexander Verkhovykh MI 2227   A   3 0 2 1 2 10 10
  Bryan Wollaert MF 2127   A   3 1 0 2 2 10 10
23   Behcet Celebi    A   3 1 0 2 2 7 7
  Martijn van Gortel MF 2117   A   3 1 0 2 2 7 7
25   Priit Lokotar  1902   A   3 1 0 2 2 5 5
26   Piotr Paluch MF 2119   A   3 0 0 3 0 11 11
27   Uno Plakk  2024   A   3 0 0 3 0 9 9
28   Dummy    A   2 0 0 2 0 4 4
29   Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 3 3
Alexander BaliakinRon HeusdensYuriy Anikeev
Ainur ShaibakovAleksej DomchevNikolai Gulyaev
Alexander ShvartsmanNDiaga SambRaimonds Vipulis
Vadim VirnyJitse SlumpSouleymane Keita
Derby MartesFrank TeerArjan van den Berg
Arnaud CordierGuno BurlesonManlai Ravjir
Vaclav KristaRaivo Rist
 Ronde 3 
 ma 02-10-2017  Uno Plakk (2024) - Martijn van Gortel (2117) 0-2Partij
 Vaclav Krista (2092) - Piotr Paluch (2119) 2-0Partij
 Raivo Rist (2149) - Alexander Verkhovykh (2227) 1-1Partij
 Arjan van den Berg (2178) - Bryan Wollaert (2127) 2-0Partij
 Frank Teer (2228) - Manlai Ravjir (2174) 1-1Partij
 Derby Martes (2259) - Guno Burleson (2254) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - Behcet Celebi  2-0Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Souleymane Keita (2282) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Jitse Slump (2273) 2-0Partij
 Vadim Virny (2354) - NDiaga Samb (2322) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Arnaud Cordier (2358) 2-0Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Nikolai Gulyaev (2299) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2331) - Alexander Baliakin (2394) 1-1Partij