HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 2394   A   4 3 1 0 7 15 19
2   Alexander Shvartsman GMI 2432   A   4 2 2 0 6 15 19
  Yuriy Anikeev GMI 2379   A   4 2 2 0 6 15 19
4   Aleksej Domchev GMI 2334   A   4 2 2 0 6 14 18
5   Nikolai Gulyaev MI 2299   A   4 1 3 0 5 17 19
  Ron Heusdens GMI 2331   A   4 2 1 1 5 17 18
7   NDiaga Samb GMI 2322   A   4 1 3 0 5 16 19
  Ainur Shaibakov GMI 2349   A   4 2 1 1 5 16 18
9   Vadim Virny GMI 2354   A   4 1 3 0 5 15 19
  Raimonds Vipulis GMI 2310   A   4 2 1 1 5 15 17
11   Arjan van den Berg  2178   A   4 2 1 1 5 13 16
12   Manlai Ravjir GMI 2174   A   4 2 1 1 5 11 13
13   Frank Teer MI 2228   A   4 1 2 1 4 16 19
14   Arnaud Cordier GMI 2358   A   4 1 2 1 4 15 17
  Souleymane Keita MI 2282   A   4 1 2 1 4 15 17
  Jitse Slump MI 2273   A   4 1 2 1 4 15 15
17   Guno Burleson MI 2254   A   4 1 2 1 4 14 15
18   Bryan Wollaert MF 2127   A   4 2 0 2 4 13 15
  Derby Martes  2259   A   4 1 2 1 4 13 15
20   Alexander Verkhovykh MI 2227   A   4 1 2 1 4 11 13
21   Vaclav Krista MI 2092   A   4 1 1 2 3 14 15
22   Martijn van Gortel MF 2117   A   4 1 1 2 3 11 12
23   Raivo Rist MF 2149   A   4 0 2 2 2 14 18
24   Behcet Celebi    A   4 1 0 3 2 13 13
  Uno Plakk  2024   A   4 1 0 3 2 13 13
26   Priit Lokotar  1902   A   4 1 0 3 2 12 12
27   Piotr Paluch MF 2119   A   4 0 1 3 1 12 15
28   Dummy    A   3 0 0 3 0 4 6
29   Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 0 4
Alexander BaliakinAlexander ShvartsmanYuriy Anikeev
Aleksej DomchevNikolai GulyaevRon Heusdens
NDiaga SambAinur ShaibakovVadim Virny
Raimonds VipulisArjan van den BergManlai Ravjir
Frank TeerArnaud CordierSouleymane Keita
Jitse SlumpGuno BurlesonBryan Wollaert
Derby MartesAlexander Verkhovykh
 Ronde 4 
 di 03-10-2017  Piotr Paluch (2119) - Martijn van Gortel (2117) 1-1Partij
 Bryan Wollaert (2127) - Behcet Celebi  2-0Partij
 Alexander Verkhovykh (2227) - Priit Lokotar (1902) 2-0Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Raivo Rist (2149) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2092) - Arjan van den Berg (2178) 0-2Partij
 Guno Burleson (2254) - Frank Teer (2228) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - Jitse Slump (2273) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2358) - Derby Martes (2259) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - NDiaga Samb (2322) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Vadim Virny (2354) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Ron Heusdens (2331) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2394) - Ainur Shaibakov (2349) 2-0Partij