HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 2394   A   5 3 2 0 8 24 29
2   Yuriy Anikeev GMI 2379   A   5 2 3 0 7 27 32
3   Alexander Shvartsman GMI 2432   A   5 2 3 0 7 25 30
  NDiaga Samb GMI 2322   A   5 2 3 0 7 25 30
5   Vadim Virny GMI 2354   A   5 2 3 0 7 24 29
  Aleksej Domchev GMI 2334   A   5 2 3 0 7 24 28
7   Nikolai Gulyaev MI 2299   A   5 1 4 0 6 27 29
8   Ainur Shaibakov GMI 2349   A   5 2 2 1 6 24 28
  Raimonds Vipulis GMI 2310   A   5 2 2 1 6 24 26
10   Manlai Ravjir GMI 2174   A   5 2 2 1 6 22 24
11   Arnaud Cordier GMI 2358   A   5 2 2 1 6 21 25
12   Ron Heusdens GMI 2331   A   5 2 1 2 5 27 30
13   Frank Teer MI 2228   A   5 1 3 1 5 24 29
  Souleymane Keita MI 2282   A   5 1 3 1 5 24 28
15   Arjan van den Berg  2178   A   5 2 1 2 5 23 26
  Jitse Slump MI 2273   A   5 1 3 1 5 23 23
17   Guno Burleson MI 2254   A   5 1 3 1 5 22 25
18   Derby Martes  2259   A   5 1 3 1 5 21 23
19   Alexander Verkhovykh MI 2227   A   5 1 3 1 5 20 23
20   Martijn van Gortel MF 2117   A   5 2 1 2 5 18 20
21   Raivo Rist MF 2149   A   5 1 2 2 4 23 25
22   Bryan Wollaert MF 2127   A   5 2 0 3 4 22 24
23   Priit Lokotar  1902   A   5 2 0 3 4 16 16
24   Vaclav Krista MI 2092   A   5 1 1 3 3 21 24
25   Piotr Paluch MF 2119   A   5 1 1 3 3 18 18
26   Uno Plakk  2024   A   5 1 0 4 2 21 21
27   Behcet Celebi    A   5 1 0 4 2 19 19
28   Dummy    A   4 0 0 4 0 9 11
29   Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 0 5
Alexander BaliakinYuriy AnikeevAlexander Shvartsman
NDiaga SambVadim VirnyAleksej Domchev
Nikolai GulyaevAinur ShaibakovRaimonds Vipulis
Manlai RavjirArnaud CordierRon Heusdens
Frank TeerSouleymane KeitaArjan van den Berg
Jitse SlumpGuno BurlesonDerby Martes
Alexander VerkhovykhMartijn van Gortel
 Ronde 5 
 wo 04-10-2017  Priit Lokotar (1902) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Behcet Celebi  - Raivo Rist (2149) 0-2Partij
 Martijn van Gortel (2117) - Vaclav Krista (2092) 2-0Partij
 Derby Martes (2259) - Frank Teer (2228) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Guno Burleson (2254) 1-1Partij
 Alexander Verkhovykh (2227) - Souleymane Keita (2282) 1-1Partij
 Bryan Wollaert (2127) - Arnaud Cordier (2358) 0-2Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Nikolai Gulyaev (2299) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2322) - Arjan van den Berg (2178) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Raimonds Vipulis (2310) 1-1Partij
 Vadim Virny (2354) - Ron Heusdens (2331) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Alexander Shvartsman (2432) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Alexander Baliakin (2394) 1-1Partij