HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 2394   A   7 3 4 0 10 51 58
2   Yuriy Anikeev GMI 2379   A   7 2 5 0 9 53 60
3   Alexander Shvartsman GMI 2432   A   7 2 5 0 9 52 59
4   Vadim Virny GMI 2354   A   7 2 5 0 9 51 58
  Aleksej Domchev GMI 2334   A   7 2 5 0 9 51 57
  NDiaga Samb GMI 2322   A   7 2 5 0 9 51 57
7   Ainur Shaibakov GMI 2349   A   7 3 3 1 9 47 53
8   Nikolai Gulyaev MI 2299   A   7 1 6 0 8 50 55
9   Raimonds Vipulis GMI 2310   A   7 2 4 1 8 49 51
10   Manlai Ravjir GMI 2174   A   7 2 4 1 8 48 53
11   Souleymane Keita MI 2282   A   7 2 4 1 8 47 53
12   Alexander Verkhovykh MI 2227   A   7 2 4 1 8 43 49
13   Ron Heusdens GMI 2331   A   7 2 3 2 7 50 56
14   Frank Teer MI 2228   A   7 1 5 1 7 47 53
  Jitse Slump MI 2273   A   7 1 5 1 7 47 47
16   Arnaud Cordier GMI 2358   A   7 2 3 2 7 46 52
17   Raivo Rist MF 2149   A   7 2 3 2 7 45 47
18   Guno Burleson MI 2254   A   7 1 5 1 7 44 50
19   Derby Martes  2259   A   7 1 5 1 7 41 43
20   Arjan van den Berg  2178   A   7 2 2 3 6 45 51
21   Martijn van Gortel MF 2117   A   7 2 2 3 6 42 47
22   Vaclav Krista MI 2092   A   7 2 2 3 6 41 41
23   Bryan Wollaert MF 2127   A   7 3 0 4 6 37 37
  Piotr Paluch MF 2119   A   7 2 2 3 6 37 37
25   Priit Lokotar  1902   A   7 3 0 4 6 35 35
26   Uno Plakk  2024   A   7 2 1 4 5 36 36
27   Behcet Celebi    A   7 1 0 6 2 39 39
28   Dummy    A   6 0 0 6 0 29 31
29   Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 0 7
Alexander BaliakinYuriy AnikeevAlexander Shvartsman
Vadim VirnyAleksej DomchevNDiaga Samb
Ainur ShaibakovNikolai GulyaevRaimonds Vipulis
Manlai RavjirSouleymane KeitaAlexander Verkhovykh
Ron HeusdensFrank TeerJitse Slump
Arnaud CordierRaivo RistGuno Burleson
Derby MartesArjan van den Berg
 Ronde 7 
 do 05-10-2017  Priit Lokotar (1902) - Behcet Celebi  2-0Partij
 Uno Plakk (2024) - Piotr Paluch (2119) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2117) - Arjan van den Berg (2178) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2092) - Derby Martes (2259) 1-1Partij
 Guno Burleson (2254) - Raivo Rist (2149) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Frank Teer (2228) 1-1Partij
 Alexander Verkhovykh (2227) - Ron Heusdens (2331) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Souleymane Keita (2282) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - Manlai Ravjir (2174) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2358) - Ainur Shaibakov (2349) 0-2Partij
 Alexander Baliakin (2394) - Alexander Shvartsman (2432) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Vadim Virny (2354) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2322) - Aleksej Domchev (2334) 1-1Partij