HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Baliakin GMI 2394   A   8 3 5 0 11 66 74
2   Yuriy Anikeev GMI 2379   A   8 2 6 0 10 69 77
  Vadim Virny GMI 2354   A   8 2 6 0 10 69 77
4   Alexander Shvartsman GMI 2432   A   8 2 6 0 10 68 76
5   Aleksej Domchev GMI 2334   A   8 2 6 0 10 67 74
  NDiaga Samb GMI 2322   A   8 2 6 0 10 67 74
7   Ainur Shaibakov GMI 2349   A   8 3 4 1 10 62 69
  Souleymane Keita MI 2282   A   8 3 4 1 10 62 68
9   Nikolai Gulyaev MI 2299   A   8 1 7 0 9 67 73
10   Manlai Ravjir GMI 2174   A   8 2 5 1 9 62 68
11   Alexander Verkhovykh MI 2227   A   8 2 5 1 9 60 66
12   Raimonds Vipulis GMI 2310   A   8 2 4 2 8 66 68
13   Ron Heusdens GMI 2331   A   8 2 4 2 8 64 72
14   Jitse Slump MI 2273   A   8 1 6 1 8 62 62
15   Frank Teer MI 2228   A   8 1 6 1 8 60 68
  Arnaud Cordier GMI 2358   A   8 2 4 2 8 60 67
17   Raivo Rist MF 2149   A   8 2 4 2 8 59 61
18   Guno Burleson MI 2254   A   8 1 6 1 8 58 65
19   Martijn van Gortel MF 2117   A   8 3 2 3 8 57 57
20   Derby Martes  2259   A   8 1 6 1 8 56 58
21   Vaclav Krista MI 2092   A   8 3 2 3 8 54 54
22   Piotr Paluch MF 2119   A   8 3 2 3 8 46 46
23   Arjan van den Berg  2178   A   8 2 3 3 7 61 68
24   Bryan Wollaert MF 2127   A   8 3 1 4 7 47 47
25   Priit Lokotar  1902   A   8 3 0 5 6 50 50
26   Uno Plakk  2024   A   8 2 2 4 6 49 49
27   Behcet Celebi    A   8 1 0 7 2 51 51
28   Dummy    A   7 0 0 7 0 43 45
29   Epherem Demessie  1901   A   1 0 0 1 0 0 8
Alexander BaliakinYuriy AnikeevVadim Virny
Alexander ShvartsmanAleksej DomchevNDiaga Samb
Ainur ShaibakovSouleymane KeitaNikolai Gulyaev
Manlai RavjirAlexander VerkhovykhRaimonds Vipulis
Ron HeusdensJitse SlumpFrank Teer
Arnaud CordierRaivo RistGuno Burleson
Martijn van GortelDerby Martes
 Ronde 8 
 vr 06-10-2017  Behcet Celebi  - Piotr Paluch (2119) 0-2Partij
 Bryan Wollaert (2127) - Uno Plakk (2024) 1-1Partij
 Priit Lokotar (1902) - Vaclav Krista (2092) 0-2Partij
 Arjan van den Berg (2178) - Guno Burleson (2254) 1-1Partij
 Raivo Rist (2149) - Derby Martes (2259) 1-1Partij
 Frank Teer (2228) - Ron Heusdens (2331) 1-1Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Alexander Verkhovykh (2227) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Arnaud Cordier (2358) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - Raimonds Vipulis (2310) 2-0Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Ainur Shaibakov (2349) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Nikolai Gulyaev (2299) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2322) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Vadim Virny (2354) - Alexander Baliakin (2394) 1-1Partij