HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Damfeest Dordrecht DZHZ 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Hans van Woerkom    B   9 5 2 2 12 92 120
2   Aart Slager    B   9 5 2 2 12 92 116
3   Ricardo Tong Sang    B   9 4 3 2 11 91 99
4   Piet Rozenboom  1949   B   9 4 3 2 11 81 85
5   Jacques Brouns  1988   B   9 4 3 2 11 80 88
6   Frans Teijn  1950   B   9 4 2 3 10 92 93
7   Sjaam Biekram  1952   B   9 4 2 3 10 88 84
8   Jan Ongolesono  2023   B   9 5 0 4 10 87 78
9   Hein van Dee  1971   B   9 5 0 4 10 80 78
10   Bonne Douma    B   9 4 1 4 9 94 81
11   David Riupassa  1999   B   9 4 1 4 9 86 75
12   Michiel Luiten  1953   B   9 3 3 3 9 85 77
13   Cyril Sluisdom  1932   B   9 4 1 4 9 83 65
14   Barbara Graas MIF 1949   B   9 3 3 3 9 82 76
15   Dick de Boer  2023   B   9 3 3 3 9 82 71
16   Cor Boot    B   9 4 1 4 9 69 54
17   Simon Rompa  1845   B   9 2 4 3 8 86 69
18   Jan Riesthuis  2043   B   9 4 0 5 8 80 56
19   Johan van de Velde    B   9 3 2 4 8 77 55
20   Jan-Maarten Koorn  1930   B   9 1 6 2 8 75 64
21   Siegfried Parbhoe    B   9 2 3 4 7 79 53
22   Kennedy Krishnadath    B   9 3 1 5 7 67 31
23   Leo van Vlerken  1950   B   9 2 2 5 6 65 25
 Ronde 9 
 za 14-10-2017  Anton Kosior (2177) - Anton van Berkel (2282) 0-2
 Arie van de Weteringh Azn. (2210) - Martijn de Leeuw (2165) 2-0
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Leopold Sekongo (2211) 2-0
 Leo Aliar (2096) - Roep Bhawanibhiek (2095) 1-1
 Theo van den Hoek (2067) - Losseni Savané (2092) 0-2
 Pertap Malahé (2054) - Marco de Koning (2129) 0-2
 Aart Slager  - Jan Ongolesono (2023) 2-0
 Fons Huijbreghts (2025) - Sjaam Biekram (1952) 2-0
 Radjinder Jharap (2024) - Jeroen Kos (2193) 2-0
 Hans van Woerkom  - Frans Teijn (1950) 2-0
 Harry Kolk (2130) - Laura Timmerman (2088) 0-2
 Berke Yiğittürk (2049) - Cyril Sluisdom (1932) 2-0
 Ricardo Tong Sang  - Jan van den Hooff (1996) 2-0
 Jacques Brouns (1988) - Bonne Douma  2-0
 Piet Rozenboom (1949) - Barbara Graas (1949) 2-0
 Robert van Diggele (1872) - Ramon Sakidin (2078) 0-2
 Jan Riesthuis (2043) - Roy Bidesi (1964) 0-2
 Dick de Boer (2023) - David Riupassa (1999) 1-1
 Francis Tholel (2095) - Michiel Luiten (1953) 1-1
 Hein van Dee (1971) - Simon Rompa (1845) 2-0
 Vincent Sakidin (1900) - Koos van Savooyen  0-2
 Cor Stehouwer  - Mohammed Aliem Wagid Hosain (1919) 1-1
 Soenarmin Saib (1881) - Kennedy Krishnadath  2-0
 Cor Boot  - Siegfried Parbhoe  2-0
 Johan van de Velde  - Erick Atherley (1799) 1-1
 Wynton Meijer  - Jan-Maarten Koorn (1930) 1-1
 René Runhaar (1876) - Piet van Eeden  2-0
 Arie van Diggele (1879) - Ron Jongejan  1-1
 Guus Gase (1900) - Gerrit Roeterdink (1923) 0-2
 Piet Jonkers (1817) - Hemant Bhagwanie  0-2
 Klaas de Krijger (1900) - Jan Timmerman  1-1
 Roël Dielingen (1900) - Leo van Vlerken (1950) 1-1
 Jerven Vilier  - John Chotoe  1-1
 Rob Dhoen  - Suraj Hilversum  2-0