HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Damfeest Dordrecht DZHZ 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Soenarmin Saib  1881   C   9 3 3 3 9 77 68
2   Cor Stehouwer    C   9 2 4 3 8 84 62
3   Robert van Diggele  1872   C   9 3 2 4 8 80 61
4   Wynton Meijer    C   9 3 2 4 8 75 57
  René Runhaar  1876   C   9 3 2 4 8 75 57
6   Gerrit Roeterdink  1923   C   9 3 2 4 8 74 55
7   Hemant Bhagwanie    C   9 3 2 4 8 74 53
8   Koos van Savooyen    C   9 4 0 5 8 67 50
9   Mohammed Aliem Wagid Hosain  1919   C   9 3 2 4 8 67 48
10   Erick Atherley  1799   C   9 3 2 4 8 64 46
11   Vincent Sakidin  1900   C   9 3 1 5 7 81 55
12   Arie van Diggele  1879   C   9 1 5 3 7 72 51
13   Klaas de Krijger  1900   C   9 1 5 3 7 69 46
14   Jan Timmerman    C   9 2 3 4 7 67 42
15   Ron Jongejan    C   9 3 1 5 7 62 37
16   Roël Dielingen  1900   C   9 2 2 5 6 71 43
17   Piet Jonkers  1817   C   9 3 0 6 6 64 28
18   Guus Gase  1900   C   9 2 2 5 6 60 24
19   Rob Dhoen    C   9 3 0 6 6 56 20
20   Piet van Eeden    C   9 2 1 6 5 69 30
21   René Nurmohamed  1892   C   9 2 1 6 5 60 20
22   John Chotoe    C   9 2 1 6 5 59 12
23   Suraj Hilversum    C   9 2 0 7 4 57 8
24   Jerven Vilier    C   9 1 2 6 4 52 10
25   Dummy    C   9 0 0 9 0 51 0
 Ronde 9 
 za 14-10-2017  Anton Kosior (2177) - Anton van Berkel (2282) 0-2
 Arie van de Weteringh Azn. (2210) - Martijn de Leeuw (2165) 2-0
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Leopold Sekongo (2211) 2-0
 Leo Aliar (2096) - Roep Bhawanibhiek (2095) 1-1
 Theo van den Hoek (2067) - Losseni Savané (2092) 0-2
 Pertap Malahé (2054) - Marco de Koning (2129) 0-2
 Aart Slager  - Jan Ongolesono (2023) 2-0
 Fons Huijbreghts (2025) - Sjaam Biekram (1952) 2-0
 Radjinder Jharap (2024) - Jeroen Kos (2193) 2-0
 Hans van Woerkom  - Frans Teijn (1950) 2-0
 Harry Kolk (2130) - Laura Timmerman (2088) 0-2
 Berke Yiğittürk (2049) - Cyril Sluisdom (1932) 2-0
 Ricardo Tong Sang  - Jan van den Hooff (1996) 2-0
 Jacques Brouns (1988) - Bonne Douma  2-0
 Piet Rozenboom (1949) - Barbara Graas (1949) 2-0
 Robert van Diggele (1872) - Ramon Sakidin (2078) 0-2
 Jan Riesthuis (2043) - Roy Bidesi (1964) 0-2
 Dick de Boer (2023) - David Riupassa (1999) 1-1
 Francis Tholel (2095) - Michiel Luiten (1953) 1-1
 Hein van Dee (1971) - Simon Rompa (1845) 2-0
 Vincent Sakidin (1900) - Koos van Savooyen  0-2
 Cor Stehouwer  - Mohammed Aliem Wagid Hosain (1919) 1-1
 Soenarmin Saib (1881) - Kennedy Krishnadath  2-0
 Cor Boot  - Siegfried Parbhoe  2-0
 Johan van de Velde  - Erick Atherley (1799) 1-1
 Wynton Meijer  - Jan-Maarten Koorn (1930) 1-1
 René Runhaar (1876) - Piet van Eeden  2-0
 Arie van Diggele (1879) - Ron Jongejan  1-1
 Guus Gase (1900) - Gerrit Roeterdink (1923) 0-2
 Piet Jonkers (1817) - Hemant Bhagwanie  0-2
 Klaas de Krijger (1900) - Jan Timmerman  1-1
 Roël Dielingen (1900) - Leo van Vlerken (1950) 1-1
 Jerven Vilier  - John Chotoe  1-1
 Rob Dhoen  - Suraj Hilversum  2-0