HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Siep Altena    B   3 2 0 1 4 10 10
2   Bert Honderd    B   3 2 0 1 4 10 8
  Bert Oegema  1966   B   3 2 0 1 4 10 8
4   Riekele Veldstra    B   3 1 2 0 4 7 9
5   Anne Dekker  1949   B   3 1 1 1 3 11 7
6   Gerrit Reitsma  1924   B   3 1 1 1 3 9 7
  Jan T. Terpstra  1906   B   3 1 1 1 3 9 7
  Marten Zijlstra    B   3 1 1 1 3 9 7
9   Jan de Vos  1896   B   3 1 1 1 3 9 5
10   Douwe Douma    B   3 1 1 1 3 8 5
11   Meinze Feenstra  1936   B   3 1 1 1 3 8 3
12   Gijs Koelstra    B   3 0 2 1 2 11 7
13   Hans van Dijk  1929   B   3 1 0 2 2 10 0
14   Harm Terpstra    B   3 1 0 2 2 9 0
15   Durk Douma    B   3 1 0 2 2 8 0
16   Bram Scholma    B   3 1 0 2 2 7 2
17   Jan Peters  1903   B   3 0 1 2 1 12 4
18   Arnold Wiegersma    B   3 0 1 2 1 8 1
19   Martin Boersbroek    B   3 0 0 3 0 7 0
 Ronde 3 
 za 27-01-2018  Piet Wiersma  - Rika van Leeuwen  2-0
 Fenno Werkman  - Arnold Wiegersma  1-1
 Harm Terpstra  - Jan Sloot  2-0
 Hans van Dijk (1929) - Martin Boersbroek  2-0
 Jan Peters (1903) - Jan de Vos (1896) 0-2
 Douwe Douma  - Klaas Mondria (1814) 2-0
 Tjalling Oegema  - Riekele Veldstra  0-2
 Klaas de Vries  - Jaap Huizinga (1999) 0-2
 Siep Altena  - Durk Douma  2-0
 Alexander Shvartsman (2432) - Tjalling van den Bosch (2087) 0-2
 Erwin Heslinga (2168) - Dennie van Dijk (2033) 1-1
 Bert Oegema (1966) - Binne Brouwer (1983) 0-2
 Bert Honderd  - Reinout Sloot (2007) 0-2
 Jan Zwaagstra  - Jan Algra (2138) 0-2
 Sietse Nagel (2050) - Bert Begeman (2009) 2-0
 Taeke Kooistra (2170) - Jan van Dijk (2261) 0-2
 Foeke Tiemensma (2204) - Petra Duskova (1976) 2-0
 Hans Zondervan (2103) - Nick de la Fonteyne (1982) 2-0
 Marten Zijlstra  - Gerrit Reitsma (1924) 1-1
 Sjoerd Koopman (2181) - Gepke Koopman  2-0
 Jan T. Terpstra (1906) - Anne Dekker (1949) 1-1
 Bram Scholma  - Losseni Savané (2104) 0-2
 Heddy Andringa  - Gijs Koelstra  2-0
 Jacob de Vries (2119) - Meinze Feenstra (1936) 1-1
 Wim Riddersma  - Bart Visser (2023) 0-2