HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Bert Honderd    B   5 2 2 1 6 29 30
  Bert Oegema  1966   B   5 2 2 1 6 29 30
3   Riekele Veldstra    B   5 1 4 0 6 28 34
4   Gerrit Reitsma  1924   B   5 2 2 1 6 22 23
5   Hans van Dijk  1929   B   5 2 1 2 5 26 19
6   Douwe Douma    B   5 1 3 1 5 25 21
7   Marten Zijlstra    B   5 1 3 1 5 25 20
8   Siep Altena    B   5 2 1 2 5 24 19
9   Anne Dekker  1949   B   5 1 3 1 5 23 17
10   Jan de Vos  1896   B   5 1 3 1 5 23 15
11   Jan T. Terpstra  1906   B   5 1 2 2 4 27 19
12   Meinze Feenstra  1936   B   5 1 2 2 4 25 14
13   Gijs Koelstra    B   5 1 2 2 4 24 17
14   Arnold Wiegersma    B   5 1 2 2 4 19 10
15   Martin Boersbroek    B   5 2 0 3 4 16 6
16   Bram Scholma    B   5 1 1 3 3 25 11
17   Durk Douma    B   5 1 1 3 3 22 5
18   Harm Terpstra    B   5 1 0 4 2 24 6
19   Jan Peters  1903   B   5 0 1 4 1 27 6
 Ronde 5 
 za 27-01-2018  Klaas Mondria (1814) - Rika van Leeuwen  1-1
 Jan Peters (1903) - Fenno Werkman  0-2
 Durk Douma  - Gepke Koopman  1-1
 Jan Zwaagstra  - Piet Wiersma  0-2
 Martin Boersbroek  - Harm Terpstra  2-0
 Jan Sloot  - Bram Scholma  1-1
 Hans Zondervan (2103) - Meinze Feenstra (1936) 1-1
 Gijs Koelstra  - Gerrit Reitsma (1924) 0-2
 Bert Oegema (1966) - Taeke Kooistra (2170) 1-1
 Bart Visser (2023) - Jan T. Terpstra (1906) 2-0
 Heddy Andringa  - Tjalling Oegema  0-2
 Siep Altena  - Douwe Douma  1-1
 Marten Zijlstra  - Jan de Vos (1896) 1-1
 Klaas de Vries  - Wim Riddersma  2-0
 Hans van Dijk (1929) - Petra Duskova (1976) 1-1
 Jacob de Vries (2119) - Nick de la Fonteyne (1982) 0-2
 Anne Dekker (1949) - Arnold Wiegersma  1-1
 Riekele Veldstra  - Bert Honderd  1-1
 Sjoerd Koopman (2181) - Dennie van Dijk (2033) 1-1
 Foeke Tiemensma (2204) - Bert Begeman (2009) 2-0
 Jan Algra (2138) - Alexander Shvartsman (2432) 1-1
 Losseni Savané (2104) - Tjalling van den Bosch (2087) 1-1
 Jaap Huizinga (1999) - Reinout Sloot (2007) 0-2
 Jan van Dijk (2261) - Erwin Heslinga (2168) 2-0
 Binne Brouwer (1983) - Sietse Nagel (2050) 0-2