HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Roel Boomstra GMI 1588   A   5 3 2 0 8 29 43
2   Bert Aalberts MF 1357   A   5 3 2 0 8 28 42
3   Wouter Sipma GMI 1492   A   5 2 3 0 7 28 39
4   Matthias de Kruijf MF 1329   A   5 3 1 1 7 27 32
5   Anton van Berkel MI 1412   A   5 2 3 0 7 24 32
6   Koos van Amerongen MF 1286   A   5 2 2 1 6 30 33
7   Geert van Aalten GMI 1397   A   5 2 2 1 6 30 30
8   Frerik Andriessen MI 1428   A   5 2 2 1 6 27 28
9   Martin van der Sluis MF 1178   A   5 2 2 1 6 25 27
10   Peter Hoopman MF 1358   A   5 1 4 0 6 24 28
11   Daaf Kasse MF 1311   A   5 2 1 2 5 28 23
12   Arjen de Mooij  1350   A   5 2 1 2 5 26 23
13   Jan Ekke de Vries  1377   A   5 2 1 2 5 25 20
14   Hein Meijer GMI 1459   A   5 2 1 2 5 20 16
15   Krijn ter Braake MF 1325   A   5 0 4 1 4 27 21
16   Sjoerd Koopman CMF 1264   A   5 0 4 1 4 26 19
17   Dirk Joosten  1248   A   5 1 2 2 4 26 15
18   Pierre Lacroix  1238   A   5 1 2 2 4 24 12
19   Danny Staal MF 1334   A   5 1 2 2 4 23 12
20   Wim Kalis MF 1353   A   5 1 1 3 3 27 11
21   Rick Hakvoort  1276   A   5 1 1 3 3 22 7
22   Steven den Hollander  1274   A   5 1 1 3 3 19 7
23   Jan Sloot  689   A   5 1 0 4 2 20 4
24   Frits Zegelink  1210   A   5 1 0 4 2 15 6
 Ronde 5 
 za 09-06-2018  Jan Sloot (689) - Frits Zegelink (1210) 2-0
 Steven den Hollander (1274) - Rick Hakvoort (1276) 1-1
 Wim Kalis (1353) - Hein Meijer (1459) 0-2
 Pierre Lacroix (1238) - Sjoerd Koopman (1264) 1-1
 Krijn ter Braake (1325) - Danny Staal (1334) 1-1
 Daaf Kasse (1311) - Arjen de Mooij (1350) 1-1
 Anton van Berkel (1412) - Jan Ekke de Vries (1377) 2-0
 Peter Hoopman (1358) - Martin van der Sluis (1178) 1-1
 Dirk Joosten (1248) - Wouter Sipma (1492) 0-2
 Bert Aalberts (1357) - Frerik Andriessen (1428) 2-0
 Roel Boomstra (1588) - Geert van Aalten (1397) 2-0
 Matthias de Kruijf (1329) - Koos van Amerongen (1286) 2-0