HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Pupillen 
 Welpen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2325   A   12 9 3 0 21 183 309
2   Bassirou Ba GMI 2326   A   12 8 4 0 20 181 287
3   Anton van Berkel MI 2273   A   12 7 5 0 19 174 255
4   Leopold Sekongo MI 2213   A   12 6 6 0 18 181 255
5   Losseni Savané  2130   A   12 7 3 2 17 182 231
6   Arie van de Weteringh Azn.  2210   A   12 7 3 2 17 177 222
7   Fons Huijbreghts  2025   B   12 5 4 3 14 169 170
8   Marcel van der Most  1966   B   12 6 2 4 14 166 155
9   Sammy Amusah  2020   B   12 5 4 3 14 154 165
10   Theo Voorspuij  2129   A   12 5 3 4 13 179 160
11   Anton Kosior MF 2168   A   12 5 3 4 13 177 166
12   Johan Top  2075   B   12 5 3 4 13 164 153
13   Nico Knoops  2176   A   12 6 1 5 13 155 152
14   Remco Korteland  1923   C   12 5 2 5 12 170 146
15   Marijke Koers-van Genderen  1971   B   12 5 2 5 12 152 122
16   Wim Verschoor  2018   B   12 3 6 3 12 149 145
17   Dirk-Jan Dekker  2023   B   12 5 2 5 12 144 128
18   Aart Slager    B   12 5 2 5 12 144 117
19   Marlon Mangroe    C   12 4 4 4 12 143 131
20   Bert Baars  1911   C   12 4 4 4 12 141 130
21   Bram Cysouw    C   12 3 6 3 12 136 129
22   Lauw Dingemans  1935   C   12 4 4 4 12 128 114
23   Nico Stuurstraat  1876   C   12 6 0 6 12 113 76
24   Harold Jagram  1949   B   12 5 1 6 11 153 118
25   Radjendrenath Kalloe  1955   B   12 5 1 6 11 145 111
26   Frans Teijn  1961   B   12 5 1 6 11 136 95
27   Nerin Bisseswar  1820   C   12 5 1 6 11 135 94
28   Yoshua van der Most  1926   B   12 4 3 5 11 129 102
29   Simon Rompa  1833   C   12 4 3 5 11 128 86
30   Casper Derks    Pup   12 5 1 6 11 115 76
31   Yuri Derks    Wel   12 5 1 6 11 106 58
32   Cor Boot    B   12 4 2 6 10 118 50
33   Bart Wiggemansen    B   12 3 3 6 9 111 44
34   Emilie Schop    Pup   12 4 0 8 8 105 32
35   Ron Jongejan    C   12 3 2 7 8 103 36
36   Dik Kuiper    C   12 2 0 10 4 110 6
37   Bert Bozuwa    C   12 1 1 10 3 107 8
38   Kerim Sahin    Pup   12 0 0 12 0 109 0
JeanBassirou BaAnton van Berkel
Leopold SekongoLosseni SavaneArie van de Weteringh
Fons HuijbreghtsMarcel van der MostSammy Amusah
Theo VoorspuijAnton KosiorJohan Top
Nico KnoopsRemco KortelandMarijke Koers-van
Wim VerschoorAart Slager
Bert Baars
 Ronde 12 
 za 07-07-2018  Anton Kosior (2168) - Jean Marc Ndjofang (2325) 0-2
 Nico Knoops (2176) - Bassirou Ba (2326) 0-2
 Anton van Berkel (2273) - Theo Voorspuij (2129) 2-0
 Leopold Sekongo (2213) - Johan Top (2075) 2-0
 Losseni Savané (2130) - Marlon Mangroe  2-0
 Marijke Koers-van Genderen (1971) - Arie van de Weteringh Azn. (2210) 0-2
 Fons Huijbreghts (2025) - Frans Teijn (1961) 2-0
 Wim Verschoor (2018) - Marcel van der Most (1966) 0-2
 Sammy Amusah (2020) - Remco Korteland (1923) 2-0
 Harold Jagram (1949) - Nico Stuurstraat (1876) 0-2
 Dirk-Jan Dekker (2023) - Bert Baars (1911) 1-1
 Bram Cysouw  - Aart Slager  1-1
 Yoshua van der Most (1926) - Radjendrenath Kalloe (1955) 1-1
 Lauw Dingemans (1935) - Cor Boot  2-0
 Bert Bozuwa  - Nerin Bisseswar (1820) 0-2
 Kerim Sahin  - Simon Rompa (1833) 0-2
 Dik Kuiper  - Casper Derks  0-2
 Emilie Schop  - Bart Wiggemansen  2-0
 Ron Jongejan  - Yuri Derks  0-2