HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Frank Teer MI 2208   A   8 7 1 0 15 78 141
2   Andrew Tjon A Ong MF 2192   A   8 7 1 0 15 75 135
3   Jan Kornilov    C   8 3 4 1 10 72 81
4   Piet van Erp    C   8 4 2 2 10 71 63
5   Luud Ector  1908   B   8 4 2 2 10 69 75
6   Wiebe Cnossen  1916   B   8 3 3 2 9 79 74
7   Jules Martens  2001   B   8 3 3 2 9 75 66
8   Ties Slagter  1955   B   8 3 3 2 9 74 70
9   Jan van den Hooff  1996   B   8 3 3 2 9 68 63
10   Ton Sprangers    B   8 4 1 3 9 65 67
11   Lev Gilevych    D   8 2 5 1 9 62 66
12   Frank Swagemakers  1900   C   7 3 2 2 8 62 55
13   Joop Achterstraat  1993   B   8 3 2 3 8 66 57
14   Tanya-Marie Cnossen  1942   D   8 2 4 2 8 63 60
15   Martien van Erp    B   8 3 2 3 8 61 49
16   Arnold Beset    C   8 3 2 3 8 47 33
17   Roland Coray    C   8 3 1 4 7 66 40
18   Yaroslav Gilevych    D   8 1 5 2 7 65 56
19   Piet Jonkers  1817   C   8 3 1 4 7 47 19
20   Oleksandra Chumachenko  1914   D   8 3 1 4 7 46 21
21   Johan Rijnen    C   8 3 0 5 6 64 26
22   Harm van der Veen    C   8 1 4 3 6 61 33
23   Simon Rompa  1833   C   8 2 2 4 6 56 26
24   Egor Kornilov    D   7 2 0 5 4 43 16
25   Peter van Poppel    D   8 1 0 7 2 51 0
26   Dummy    D   8 0 0 8 0 50 0
Frank TeerAndrew TjonJan Kornilov
Piet van ErpLuud EctorWiebe Cnossen
Jules MartensTies SlagterJan van den Hooff
Ton SprangersLev GilevychFrank Swagemakers
Joop AchterstraatTanya-Marie CnossenMartien van Erp
Arnold BesetRoland CorayYaroslav Gilevych
Piet Jonkers
 Ronde 8 
 za 01-12-2018  Andrew Tjon A Ong (2192) - Ties Slagter (1955) 2-0Partij
 Jules Martens (2001) - Frank Teer (2208) 0-2
 Piet van Erp  - Jan Kornilov  1-1
 Tanya-Marie Cnossen (1942) - Wiebe Cnossen (1916) 1-1
 Martien van Erp  - Luud Ector (1908) 0-2
 Harm van der Veen  - Jan van den Hooff (1996) 0-2
 Ton Sprangers  - Yaroslav Gilevych  2-0
 Roland Coray  - Lev Gilevych  0-2
 Joop Achterstraat (1993) - Simon Rompa (1833) 2-0
 Johan Rijnen  - Arnold Beset  0-2
 Piet Jonkers (1817) - Peter van Poppel  2-0