HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ties Slagter  1032   B   3 2 1 0 5 11 17
2   Frank Teer MI 1339   A   3 2 1 0 5 10 15
  Jules Martens  1073   B   3 2 1 0 5 10 15
  Ton Sprangers  937   B   3 2 1 0 5 10 15
5   Frank Swagemakers  898   C   3 2 1 0 5 9 14
6   Andrew Tjon A Ong MF 1344   A   3 2 1 0 5 9 13
7   Piet van Erp  885   C   3 2 1 0 5 7 9
8   Luud Ector  1032   B   3 1 2 0 4 9 10
9   Joop Achterstraat  964   B   3 1 1 1 3 10 8
10   Roland Coray  822   C   3 1 1 1 3 10 7
11   Tanya-Marie Cnossen  681   D   3 1 1 1 3 8 7
12   Jan van den Hooff  1097   B   3 1 1 1 3 8 4
13   Simon Rompa  892   C   3 1 1 1 3 8 3
  Harm van der Veen  753   C   3 1 1 1 3 8 3
15   Yaroslav Gilevych  541   D   3 0 3 0 3 7 7
16   Oleksandra Chumachenko    D   3 1 1 1 3 7 2
17   Martien van Erp  922   B   3 0 2 1 2 10 5
  Wiebe Cnossen  969   B   3 0 2 1 2 10 5
19   Johan Rijnen  867   C   3 1 0 2 2 10 0
20   Arnold Beset  831   C   3 0 2 1 2 9 6
21   Lev Gilevych  666   D   3 0 2 1 2 9 4
  Jan Kornilov  862   C   3 0 2 1 2 9 4
23   Peter van Poppel  452   D   3 1 0 2 2 8 0
24   Piet Jonkers  769   C   3 0 1 2 1 10 3
25   Dummy    D   3 0 0 3 0 10 0
26   Egor Kornilov    D   3 0 0 3 0 8 0
 Ronde 3 
 za 20-10-2018  Andrew Tjon A Ong (1344) - Frank Teer (1339) 1-1Partij
 Oleksandra Chumachenko  - Frank Swagemakers (898) 0-2Partij
 Piet van Erp (885) - Ties Slagter (1032) 1-1
 Jules Martens (1073) - Ton Sprangers (937) 1-1
 Luud Ector (1032) - Yaroslav Gilevych (541) 1-1
 Joop Achterstraat (964) - Arnold Beset (831) 1-1
 Simon Rompa (892) - Tanya-Marie Cnossen (681) 1-1
 Harm van der Veen (753) - Roland Coray (822) 1-1
 Lev Gilevych (666) - Wiebe Cnossen (969) 1-1
 Martien van Erp (922) - Jan Kornilov (862) 1-1
 Jan van den Hooff (1097) - Piet Jonkers (769) 2-0
 Egor Kornilov  - Johan Rijnen (867) 0-2