HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrew Tjon A Ong MF 1344   A   5 4 1 0 9 32 55
  Frank Teer MI 1339   A   5 4 1 0 9 32 55
3   Frank Swagemakers  898   C   5 3 1 1 7 25 26
4   Piet van Erp  885   C   5 3 1 1 7 24 24
5   Roland Coray  822   C   5 3 1 1 7 23 29
6   Jules Martens  1073   B   5 2 2 1 6 30 32
7   Luud Ector  1032   B   5 2 2 1 6 30 30
8   Ties Slagter  1032   B   5 2 2 1 6 28 31
9   Wiebe Cnossen  969   B   5 2 2 1 6 24 22
10   Jan van den Hooff  1097   B   5 2 2 1 6 20 22
11   Ton Sprangers  937   B   5 2 1 2 5 31 28
12   Joop Achterstraat  964   B   5 2 1 2 5 26 18
13   Lev Gilevych  666   D   5 1 3 1 5 25 24
14   Harm van der Veen  753   C   5 1 3 1 5 24 18
15   Jan Kornilov  862   C   5 1 3 1 5 24 17
16   Yaroslav Gilevych  541   D   5 1 3 1 5 23 19
17   Tanya-Marie Cnossen  681   D   5 1 3 1 5 21 18
18   Johan Rijnen  867   C   5 2 0 3 4 27 12
19   Simon Rompa  892   C   5 1 2 2 4 26 18
20   Martien van Erp  922   B   5 1 2 2 4 24 14
21   Egor Kornilov    D   5 2 0 3 4 13 4
22   Oleksandra Chumachenko    D   5 1 1 3 3 27 14
23   Piet Jonkers  769   C   5 1 1 3 3 23 5
24   Arnold Beset  831   C   5 0 2 3 2 25 11
25   Peter van Poppel  452   D   5 1 0 4 2 22 0
26   Dummy    D   5 0 0 5 0 21 0
 Ronde 5 
 za 17-11-2018  Frank Swagemakers (898) - Andrew Tjon A Ong (1344) 0-2Partij
 Luud Ector (1032) - Frank Teer (1339) 0-2
 Harm van der Veen (753) - Jules Martens (1073) 1-1
 Piet van Erp (885) - Ton Sprangers (937) 2-0
 Jan van den Hooff (1097) - Ties Slagter (1032) 1-1
 Roland Coray (822) - Joop Achterstraat (964) 2-0
 Jan Kornilov (862) - Simon Rompa (892) 1-1
 Lev Gilevych (666) - Tanya-Marie Cnossen (681) 1-1
 Wiebe Cnossen (969) - Martien van Erp (922) 2-0
 Oleksandra Chumachenko  - Yaroslav Gilevych (541) 0-2
 Arnold Beset (831) - Egor Kornilov  0-2
 Peter van Poppel (452) - Johan Rijnen (867) 0-2