HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrew Tjon A Ong MF 1344   A   7 6 1 0 13 60 107
  Frank Teer MI 1339   A   7 6 1 0 13 60 107
3   Jules Martens  1073   B   7 3 3 1 9 56 64
4   Jan Kornilov  862   C   7 3 3 1 9 55 63
5   Piet van Erp  885   C   7 4 1 2 9 55 49
6   Ties Slagter  1032   B   7 3 3 1 9 52 63
7   Wiebe Cnossen  969   B   7 3 2 2 8 59 54
8   Luud Ector  1032   B   7 3 2 2 8 56 55
9   Frank Swagemakers  898   C   7 3 2 2 8 51 43
10   Martien van Erp  922   B   7 3 2 2 8 47 44
11   Jan van den Hooff  1097   B   7 2 3 2 7 54 45
12   Ton Sprangers  937   B   7 3 1 3 7 53 45
13   Roland Coray  822   C   7 3 1 3 7 52 36
14   Lev Gilevych  666   D   7 1 5 1 7 50 49
15   Yaroslav Gilevych  541   D   7 1 5 1 7 46 44
16   Tanya-Marie Cnossen  681   D   7 2 3 2 7 45 41
17   Joop Achterstraat  964   B   7 2 2 3 6 53 37
18   Johan Rijnen  867   C   7 3 0 4 6 49 22
19   Harm van der Veen  753   C   7 1 4 2 6 47 30
20   Simon Rompa  892   C   7 2 2 3 6 44 24
21   Arnold Beset  831   C   7 2 2 3 6 35 17
22   Oleksandra Chumachenko    D   7 2 1 4 5 42 20
23   Piet Jonkers  769   C   7 2 1 4 5 40 15
24   Egor Kornilov    D   7 2 0 5 4 35 12
25   Peter van Poppel  452   D   7 1 0 6 2 40 0
26   Dummy    D   7 0 0 7 0 38 0
 Ronde 7 
 za 01-12-2018  Jan van den Hooff (1097) - Andrew Tjon A Ong (1344) 0-2Partij
 Frank Teer (1339) - Wiebe Cnossen (969) 2-0
 Jan Kornilov (862) - Frank Swagemakers (898) 2-0R
 Jules Martens (1073) - Johan Rijnen (867) 2-0
 Roland Coray (822) - Piet van Erp (885) 0-2
 Ties Slagter (1032) - Ton Sprangers (937) 2-0
 Luud Ector (1032) - Harm van der Veen (753) 2-0
 Lev Gilevych (666) - Yaroslav Gilevych (541) 1-1
 Martien van Erp (922) - Joop Achterstraat (964) 2-0
 Oleksandra Chumachenko  - Tanya-Marie Cnossen (681) 0-2
 Arnold Beset (831) - Peter van Poppel (452) 2-0
 Egor Kornilov  - Piet Jonkers (769) 0-2R