HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Henk Klarenbeek MF 1395   A   6 3 3 0 9 42 59
2   Alexander Baliakin GMI 1560   A   6 4 1 1 9 38 55
3   Matthias de Kruijf MF 1324   A   6 2 4 0 8 41 54
4   Anton van Berkel MI 1402   A   6 3 2 1 8 39 45
5   Bert Aalberts MF 1368   A   6 2 4 0 8 36 46
6   Arjan van Galen  1281   A   6 3 2 1 8 30 36
7   Jan van Dijk MF 1426   A   6 2 3 1 7 40 41
8   Koos van Amerongen MF 1299   A   6 2 3 1 7 38 41
9   Wouter Sipma GMI 1461   A   6 2 3 1 7 30 32
10   Wouter Ludwig MI 1419   A   6 2 2 2 6 45 44
11   Martin van der Sluis MF 1195   A   6 1 4 1 6 38 36
12   Gil Salomé  1424   A   6 2 2 2 6 35 33
13   Marcel Kosters  1150   A   6 2 2 2 6 34 24
14   Wim Kalis MF 1365   A   6 2 2 2 6 33 33
15   Tjeerd Harmsma  1389   A   6 1 4 1 6 32 29
16   Wouter Morssink  1200   A   6 0 5 1 5 39 31
17   Edwin Twiest  1349   A   6 1 3 2 5 35 24
18   Jan Ekke de Vries  1370   A   6 1 3 2 5 34 23
19   Sjoerd Koopman CMF 1267   A   6 1 3 2 5 32 19
20   Toine Brouwers CMF 1426   A   6 0 4 2 4 37 22
21   Martin van Dijk  1291   A   6 1 2 3 4 37 20
22   Martijn de Jong  1272   A   6 1 2 3 4 33 13
23   Pierre Lacroix  1257   A   6 0 3 3 3 32 15
24   Peter Schunselaar  1195   A   6 0 2 4 2 34 11
 Ronde 6 
 za 08-06-2019  Jan van Dijk (1426) - Jan Ekke de Vries (1370) 2-0Partij
 Martijn de Jong (1272) - Toine Brouwers (1426) 1-1
 Martin van Dijk (1291) - Peter Schunselaar (1195) 1-1
 Pierre Lacroix (1257) - Wim Kalis (1365) 0-2
 Wouter Morssink (1200) - Sjoerd Koopman (1267) 1-1
 Gil Salomé (1424) - Marcel Kosters (1150) 1-1
 Martin van der Sluis (1195) - Tjeerd Harmsma (1389) 1-1
 Edwin Twiest (1349) - Arjan van Galen (1281) 0-2
 Wouter Ludwig (1419) - Wouter Sipma (1461) 0-2
 Matthias de Kruijf (1324) - Koos van Amerongen (1299) 1-1
 Anton van Berkel (1402) - Alexander Baliakin (1560) 0-2
 Henk Klarenbeek (1395) - Bert Aalberts (1368) 1-1