HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Henk Klarenbeek MF 1395   A   4 3 1 0 7 15 24
2   Wouter Ludwig MI 1419   A   4 2 2 0 6 18 25
3   Anton van Berkel MI 1402   A   4 2 2 0 6 18 23
4   Koos van Amerongen MF 1299   A   4 2 2 0 6 15 23
5   Alexander Baliakin GMI 1560   A   4 3 0 1 6 12 18
6   Matthias de Kruijf MF 1324   A   4 1 3 0 5 17 20
7   Martin van der Sluis MF 1195   A   4 1 3 0 5 16 19
8   Bert Aalberts MF 1368   A   4 1 3 0 5 15 18
9   Jan van Dijk MF 1426   A   4 1 2 1 4 20 17
10   Jan Ekke de Vries  1370   A   4 1 2 1 4 18 15
11   Wouter Morssink  1200   A   4 0 4 0 4 17 17
12   Arjan van Galen  1281   A   4 1 2 1 4 15 10
13   Gil Salomé  1424   A   4 2 0 2 4 14 10
  Tjeerd Harmsma  1389   A   4 1 2 1 4 14 10
15   Wim Kalis MF 1365   A   4 1 1 2 3 18 14
16   Toine Brouwers CMF 1426   A   4 0 3 1 3 18 13
17   Marcel Kosters  1150   A   4 1 1 2 3 18 7
18   Martijn de Jong  1272   A   4 1 1 2 3 15 4
19   Pierre Lacroix  1257   A   4 0 3 1 3 14 10
  Edwin Twiest  1349   A   4 0 3 1 3 14 10
21   Wouter Sipma GMI 1461   A   4 0 3 1 3 13 8
22   Martin van Dijk  1291   A   4 1 0 3 2 20 8
23   Sjoerd Koopman CMF 1267   A   4 0 2 2 2 17 6
24   Peter Schunselaar  1195   A   4 0 1 3 1 13 3
 Ronde 4 
 za 08-06-2019  Peter Schunselaar (1195) - Martijn de Jong (1272) 0-2
 Pierre Lacroix (1257) - Edwin Twiest (1349) 1-1
 Martin van Dijk (1291) - Tjeerd Harmsma (1389) 0-2
 Wim Kalis (1365) - Sjoerd Koopman (1267) 1-1
 Bert Aalberts (1368) - Toine Brouwers (1426) 2-0
 Martin van der Sluis (1195) - Marcel Kosters (1150) 2-0
 Wouter Morssink (1200) - Wouter Sipma (1461) 1-1
 Jan Ekke de Vries (1370) - Koos van Amerongen (1299) 0-2
 Alexander Baliakin (1560) - Jan van Dijk (1426) 2-0
 Matthias de Kruijf (1324) - Arjan van Galen (1281) 1-1
 Gil Salomé (1424) - Henk Klarenbeek (1395) 0-2
 Wouter Ludwig (1419) - Anton van Berkel (1402) 1-1