HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Yuriy Lagoda MI 1388   A   8 5 3 0 13 77 121
  Frank Teer MI 1329   A   8 5 3 0 13 77 121
3   Andrew Tjon A Ong MF 1302   A   8 4 3 1 11 76 95
4   Fred Passchier  1182   A   8 4 3 1 11 75 98
5   David Riupassa  1106   A   8 3 4 1 10 78 92
6   Luud Ector  1034   B   8 3 3 2 9 74 75
7   Jan van den Hooff  1105   A   8 4 1 3 9 74 64
8   Pieter Wijn CMF 1239   A   8 2 5 1 9 70 70
9   Jacques Brouns  1054   B   8 4 1 3 9 70 60
10   Jules Martens  1059   B   8 2 5 1 9 68 73
11   Erik Spenrath  895   C   8 3 3 2 9 64 61
12   Joop Achterstraat  943   B   8 4 1 3 9 62 61
13   Ties Slagter  1053   B   8 3 3 2 9 61 60
14   Tanya-Marie Cnossen  792   C   8 3 3 2 9 57 54
15   Arnold Beset  829   C   8 2 4 2 8 59 54
16   Martien van Erp  915   B   8 2 4 2 8 56 49
17   Alexei Ovsyanko  506   D   8 1 5 2 7 68 59
18   Peter Klaassen  1035   B   8 2 3 3 7 67 53
19   Piet van Erp  884   C   8 1 5 2 7 66 49
20   Piet Jonkers  746   C   8 3 1 4 7 64 43
21   Oleksandra Chumachenko  617   D   8 3 1 4 7 53 35
22   Johan Rijnen  832   C   8 1 4 3 6 64 43
23   Noud de Groot  803   C   6 2 1 3 5 47 31
24   Jan Bergmans  742   C   8 1 3 4 5 54 27
25   Henk van der Heijden  705   C   8 1 3 4 5 50 26
26   Ad Peerenboom  499   D   8 2 1 5 5 42 12
27   Maksym Chumachenko    D   8 1 2 5 4 53 18
28   Peter van Poppel  457   D   8 1 2 5 4 47 10
29   Dummy    D   2 0 0 2 0 9 0
 Ronde 8 
 za 30-11-2019  Frank Teer (1329) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-1Partij
 Yuriy Lagoda (1388) - Luud Ector (1034) 2-0Partij
 Peter Klaassen (1035) - Ties Slagter (1053) 0-2Partij  
 Henk van der Heijden (705) - Martien van Erp (915) 0-2Partij
 Jacques Brouns (1054) - David Riupassa (1106) 1-1
 Jan van den Hooff (1105) - Fred Passchier (1182) 0-2
 Jules Martens (1059) - Pieter Wijn (1239) 1-1
 Piet Jonkers (746) - Erik Spenrath (895) 0-2
 Tanya-Marie Cnossen (792) - Alexei Ovsyanko (506) 2-0
 Joop Achterstraat (943) - Piet van Erp (884) 2-0
 Johan Rijnen (832) - Arnold Beset (829) 0-2
 Oleksandra Chumachenko (617) - Jan Bergmans (742) 2-0
 Maksym Chumachenko  - Ad Peerenboom (499) 0-2