HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Frank Teer MI 1329   A   4 3 1 0 7 17 28
2   Yuriy Lagoda MI 1388   A   4 3 1 0 7 14 24
3   David Riupassa  1106   A   4 2 2 0 6 20 29
4   Andrew Tjon A Ong MF 1302   A   4 2 2 0 6 17 25
  Fred Passchier  1182   A   4 2 2 0 6 17 25
6   Erik Spenrath  895   C   4 2 2 0 6 14 17
7   Jan van den Hooff  1105   A   4 2 1 1 5 18 16
8   Arnold Beset  829   C   4 1 3 0 5 17 21
9   Alexei Ovsyanko  506   D   4 1 3 0 5 16 19
10   Joop Achterstraat  943   B   4 2 1 1 5 16 15
11   Jules Martens  1059   B   4 1 2 1 4 19 17
12   Luud Ector  1034   B   4 1 2 1 4 18 15
  Pieter Wijn CMF 1239   A   4 1 2 1 4 18 15
14   Jacques Brouns  1054   B   4 2 0 2 4 18 10
15   Peter Klaassen  1035   B   4 2 0 2 4 16 10
16   Noud de Groot  803   C   4 2 0 2 4 15 10
17   Tanya-Marie Cnossen  792   C   4 1 2 1 4 14 10
18   Martien van Erp  915   B   4 0 3 1 3 19 14
19   Ties Slagter  1053   B   4 1 1 2 3 18 8
20   Piet Jonkers  746   C   4 1 1 2 3 15 8
  Piet van Erp  884   C   4 0 3 1 3 15 8
22   Oleksandra Chumachenko  617   D   4 1 1 2 3 12 5
23   Johan Rijnen  832   C   4 0 2 2 2 18 7
24   Jan Bergmans  742   C   4 0 2 2 2 15 7
25   Maksym Chumachenko    D   4 0 2 2 2 15 4
26   Peter van Poppel  457   D   4 0 2 2 2 12 3
27   Henk van der Heijden  705   C   4 0 2 2 2 10 4
28   Ad Peerenboom  499   D   4 0 1 3 1 15 2
 Ronde 4 
 za 28-09-2019  Jules Martens (1059) - Peter Klaassen (1035) 0-2Partij
 Jacques Brouns (1054) - Fred Passchier (1182) 0-2Partij
 Piet Jonkers (746) - Luud Ector (1034) 1-1Partij
 Martien van Erp (915) - Joop Achterstraat (943) 0-2Partij
 Ties Slagter (1053) - Alexei Ovsyanko (506) 0-2Partij
 Jan Bergmans (742) - Arnold Beset (829) 1-1Partij
 Oleksandra Chumachenko (617) - Piet van Erp (884) 1-1Partij
 Noud de Groot (803) - Johan Rijnen (832) 2-0Partij
 Ad Peerenboom (499) - Peter van Poppel (457) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - David Riupassa (1106) 1-1Partij
 Henk van der Heijden (705) - Maksym Chumachenko  1-1Partij
 do 10-10-2019  Frank Teer (1329) - Erik Spenrath (895) 1-1Partij
 vr 11-10-2019  Tanya-Marie Cnossen (792) - Pieter Wijn (1239) 1-1Partij  
 Yuriy Lagoda (1388) - Jan van den Hooff (1105) 2-0