HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2020 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Johan Teake Dekker  1343   A   4 4 0 0 8 19 38
2   Oege Dijkstra  1264   A   4 3 1 0 7 20 34
3   Tjalling van den Bosch MF 1183   A   4 3 1 0 7 19 33
4   Anton Schotanus MF 1279   A   4 2 2 0 6 22 31
5   Foeke Tiemensma  1326   A   4 3 0 1 6 21 26
6   Anne Piet Kooistra  1242   A   4 2 2 0 6 20 29
7   Jan van Dijk MF 1414   A   4 3 0 1 6 20 24
8   Piet Bouma  1181   A   4 3 0 1 6 18 24
9   René Wijpkema  1256   A   4 3 0 1 6 17 20
10   Taeke Kooistra MF 1296   A   4 3 0 1 6 14 16
11   Richard Koot  1184   A   4 1 3 0 5 16 18
12   Dirk Albert Zijlstra  1101   A   4 1 3 0 5 15 16
13   Jan Adema  1237   A   4 1 2 1 4 16 13
14   Hans Zondervan  1231   A   4 2 0 2 4 16 12
15   Iskander Al Sarayfi  1114   A   4 2 0 2 4 15 12
 Ronde 4 
 do 02-01-2020  Jan van Dijk (1414) - Johan Teake Dekker (1343) 0-2
 Henk Jonker (1092) - Oege Dijkstra (1264) 0-2
 Piet Leijenaar (1084) - Tjalling van den Bosch (1183) 0-2
 Anton Schotanus (1279) - Anne Piet Kooistra (1242) 1-1
 Marcel de Vries (1088) - Foeke Tiemensma (1326) 0-2
 Wim Riddersma (915) - Taeke Kooistra (1296) 0-2
 Piet Bouma (1181) - Hans Zondervan (1231) 2-0
 Gauke Dirk Nijholt (845) - Richard Koot (1184) 1-1
 René Wijpkema (1256) - Kerst Hoekstra (1085) 2-0
 Dirk Albert Zijlstra (1101) - Dennie van Dijk (1081) 1-1
 Jaap Huizinga (1058) - Siep Altena (960) 2-0
 Anne Dekker (1036) - Bert Honderd (1014) 2-0
 Hans van Dijk (965) - Jan Adema (1237) 1-1
 Iskander Al Sarayfi (1114) - Pieter Fokkinga  2-0
 Tjalling Oegema (1001) - Bram Scholma (914) 2-0
 Sietse Bronger (992) - Jorn Kruit (674) 2-0
 Henk Veldhorst (902) - Piet Wiersma (867) 0-2
 Jan T. Terpstra (952) - Heddy Andringa (910) 1-1
 Douwe Douma (950) - Gaele Stoker (1097) 1-1
 Meinze Feenstra (994) - Eelke Steringa (761) 1-1
 Gepke Koopman  - Theo Wolthers (853) 2-0
 Lolke Huitema (1024) - Willem Lep (813) 2-0
 Joop de Graaf (823) - Sietse Jonker (906) 0-2