HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Gerrit Reitsma  986   B   7 4 1 2 9 62 64
2   Bert Oegema  1048   B   7 4 1 2 9 41 48
3   Boike Mathoera  956   B   7 3 2 2 8 56 57
4   Wim Riddersma  915   B   7 1 5 1 7 56 56
5   Bram Scholma  914   B   7 2 3 2 7 56 52
6   Gijs Koelstra  978   B   7 2 3 2 7 50 41
7   Jan T. Terpstra  952   B   7 3 1 3 7 49 41
8   Gerrit Terpstra  1047   B   7 2 3 2 7 46 46
9   Jan Snijder  947   B   7 2 3 2 7 45 38
10   Harm Terpstra  931   B   7 3 1 3 7 45 35
11   Tjalling Oegema  1001   B   7 3 1 3 7 44 31
12   Meinze Feenstra  994   B   7 1 4 2 6 52 39
13   Sander Staal  909   B   7 3 0 4 6 52 38
14   Heddy Andringa  910   B   7 2 2 3 6 46 33
15   Hans van Dijk  965   B   7 2 2 3 6 45 29
16   Fenno Werkman  914   B   7 1 3 3 5 51 31
17   Siep Altena  960   B   7 1 3 3 5 45 20
18   Jan Peters  924   B   7 2 1 4 5 43 14
19   Alex Hoekstra  921   B   7 1 2 4 4 41 16
20   Henk Stapert  1009   B   7 1 2 4 4 36 14
21   Sietse Bouma    B   7 1 1 5 3 40 9
 Ronde 7 
 za 25-01-2020  Jan Tuintjer (636) - Henk Stapert (1009) 0-2
 Jan Peters (924) - Sietse Bouma  2-0
 Broer Terpstra  - Jan Sloot (722) 0-2
 Rika van Leeuwen (656) - Siep Altena (960) 1-1
 Heddy Andringa (910) - Klaas Mondria (796) 1-1
 Atze Freerk Samplonius (794) - Jan Snijder (947) 0-2
 Piet Wiersma (867) - Gijs Koelstra (978) 0-2
 Joop de Graaf (823) - Fenno Werkman (914) 2-0
 Gepke Koopman  - Albert Hendrik Snijder (748) 0-2
 Meinze Feenstra (994) - Hans van Dijk (965) 1-1
 Kerst Hoekstra (1085) - Alex Hoekstra (921) 2-0
 Sander Staal (909) - Aize Plantinga (1069) 0-2
 Tjalling Oegema (1001) - Wim Riddersma (915) 1-1
 Bart Visser (1146) - Jan T. Terpstra (952) 2-0
 Sietse Nagel (1117) - Bram Scholma (914) 2-0
 Ricardo Tong Sang (1080) - Iskander Al Sarayfi (1114) 2-0
 Harm Terpstra (931) - Binne Brouwer (1124) 0-2
 Jan Adema (1237) - Gerrit Terpstra (1047) 2-0
 Marcel de Vries (1088) - Henk Jonker (1092) 1-1
 Boike Mathoera (956) - Tjalling van den Bosch (1183) 0-2
 Bert Oegema (1048) - Hans Zondervan (1231) 2-0
 Erwin Heslinga (1305) - Gerrit Reitsma (986) 2-0
 Danny Staal (1364) - Sjoerd Koopman (1256) 2-0
 Auke Scholma (1466) - Jan Algra (1285) 2-0