HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Delft/Schiedam 
 Zwolle 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Wouter Sipma MI 1377   B   8 4 4 0 12
2   Auke Scholma GMI 1456   B   8 4 3 1 11
3   Kees Thijssen GMI 1508   B   8 3 5 0 11
4   Marino Barkel MF 1410   B   8 2 6 0 10
5   Bert Aalberts  1219   B   8 2 6 0 10
6   Jos Stokkel GMI 1377   B   8 3 4 1 10
7   Wouter Ludwig MI 1419   B   8 2 5 1 9
  Maarten Linssen MF 1360   B   8 1 7 0 9
  Nick Hoving  1275   B   8 2 5 1 9
  Marcel Knipper  1302   B   8 3 3 2 9
  Jasper Lemmen MF 1474   B   8 2 5 1 9
12   Gerbrand Hessing  1224   B   8 2 4 2 8
  Jan van Dijk  1326   B   8 2 4 2 8
  Steven Wijker MF 1376   B   8 2 4 2 8
  Pepijn van den Brink  1194   B   8 2 4 2 8
  Frank Teer MI 1338   B   8 2 4 2 8
  Cor Westerveld  1196   B   8 2 4 2 8
18   Jitse Slump  1032   B   8 1 5 2 7
  Alex van Prinsenbeek  1257   B   8 1 5 2 7
  Sipke Doller  1212   B   8 1 5 2 7
  Han Seinhorst  1260   B   8 1 5 2 7
  Marco van Bronswijk  1164   B   8 2 3 3 7
  Andrew Tjon A Ong MF 1302   B   8 1 5 2 7
24   Nick Waterink  1241   B   8 3 0 5 6
  Gerwin Mollink  1109   B   8 2 2 4 6
  Hans Luchies  946   B   8 2 2 4 6
27   Sander Spaans  1188   B   8 1 3 4 5
28   Jan van de Veen  1246   B   8 0 2 6 2
 Ronde 8 
 za 23-02-2013  Gerwin Mollink (1109) - Sander Spaans (1188) 2-0Partij
 Nick Waterink (1241) - Pepijn van den Brink (1194) 0-2Partij
 Alex van Prinsenbeek (1257) - Han Seinhorst (1260) 1-1Partij
 Gerbrand Hessing (1224) - Hans Luchies (946) 2-0Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Marco van Bronswijk (1164) 1-1Partij
 Jan van Dijk (1326) - Frank Teer (1338) 1-1Partij
 Maarten Linssen (1360) - Jitse Slump (1032) 2-0Partij
 Steven Wijker (1376) - Jos Stokkel (1377) 0-2Partij
 Cor Westerveld (1196) - Wouter Ludwig (1419) 1-1Partij
 Bert Aalberts (1219) - Marino Barkel (1410) 1-1Partij
 Kees Thijssen (1508) - Marcel Knipper (1302) 2-0Partij
 Auke Scholma (1456) - Nick Hoving (1275) 2-0Partij
 Jasper Lemmen (1474) - Wouter Sipma (1377) 0-2Partij
 Jan van de Veen (1246) - Sipke Doller (1212) 0-2R