HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Delft/Schiedam 
 Zwolle 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Wouter Ludwig MI 1419   B   1 1 0 0 2
  Frank Teer MI 1338   B   1 1 0 0 2
  Jan van Dijk  1326   B   1 1 0 0 2
  Andrew Tjon A Ong MF 1302   B   1 1 0 0 2
  Wouter Sipma MI 1377   B   1 1 0 0 2
  Auke Scholma GMI 1456   B   1 1 0 0 2
  Nick Hoving  1275   B   1 1 0 0 2
8   Cor Westerveld  1196   B   1 0 1 0 1
  Jos Stokkel GMI 1377   B   1 0 1 0 1
  Bert Aalberts  1219   B   1 0 1 0 1
  Kees Thijssen GMI 1508   B   1 0 1 0 1
  Jitse Slump  1032   B   1 0 1 0 1
  Maarten Linssen MF 1360   B   1 0 1 0 1
  Pepijn van den Brink  1194   B   1 0 1 0 1
  Steven Wijker MF 1376   B   1 0 1 0 1
  Alex van Prinsenbeek  1257   B   1 0 1 0 1
  Marino Barkel MF 1410   B   1 0 1 0 1
  Gerbrand Hessing  1224   B   1 0 1 0 1
  Marcel Knipper  1302   B   1 0 1 0 1
  Han Seinhorst  1260   B   1 0 1 0 1
  Jasper Lemmen MF 1474   B   1 0 1 0 1
22   Jan van de Veen  1246   B   1 0 0 1 0
  Gerwin Mollink  1109   B   1 0 0 1 0
  Nick Waterink  1241   B   1 0 0 1 0
  Sipke Doller  1212   B   1 0 0 1 0
  Hans Luchies  946   B   1 0 0 1 0
  Sander Spaans  1188   B   1 0 0 1 0
  Marco van Bronswijk  1164   B   1 0 0 1 0
 Ronde 1 
 za 12-01-2013  Hans Luchies (946) - Nick Hoving (1275) 0-2Partij
 Marcel Knipper (1302) - Jitse Slump (1032) 1-1Partij
 Gerwin Mollink (1109) - Andrew Tjon A Ong (1302) 0-2Partij
 Jan van Dijk (1326) - Marco van Bronswijk (1164) 2-0Partij
 Sander Spaans (1188) - Frank Teer (1338) 0-2Partij
 Maarten Linssen (1360) - Pepijn van den Brink (1194) 1-1Partij
 Cor Westerveld (1196) - Steven Wijker (1376) 1-1Partij
 Wouter Sipma (1377) - Sipke Doller (1212) 2-0Partij  
 Bert Aalberts (1219) - Jos Stokkel (1377) 1-1Partij
 Marino Barkel (1410) - Gerbrand Hessing (1224) 1-1Partij
 Nick Waterink (1241) - Wouter Ludwig (1419) 0-2Partij
 Kees Thijssen (1508) - Han Seinhorst (1260) 1-1Partij
 Alex van Prinsenbeek (1257) - Jasper Lemmen (1474) 1-1Partij
 Auke Scholma (1456) - Jan van de Veen (1246) 2-0Partij