HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Delft/Schiedam 
 Zwolle 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Auke Scholma GMI 1456   B   3 2 1 0 5
  Wouter Ludwig MI 1419   B   3 2 1 0 5
3   Nick Hoving  1275   B   3 1 2 0 4
  Marcel Knipper  1302   B   3 1 2 0 4
  Jasper Lemmen MF 1474   B   3 1 2 0 4
  Andrew Tjon A Ong MF 1302   B   3 1 2 0 4
  Wouter Sipma MI 1377   B   3 1 2 0 4
  Kees Thijssen GMI 1508   B   3 1 2 0 4
  Jos Stokkel GMI 1377   B   3 1 2 0 4
10   Steven Wijker MF 1376   B   3 0 3 0 3
  Bert Aalberts  1219   B   3 0 3 0 3
  Frank Teer MI 1338   B   3 1 1 1 3
  Maarten Linssen MF 1360   B   3 0 3 0 3
  Cor Westerveld  1196   B   3 0 3 0 3
  Marino Barkel MF 1410   B   3 0 3 0 3
  Gerbrand Hessing  1224   B   3 1 1 1 3
  Jan van Dijk  1326   B   3 1 1 1 3
  Jitse Slump  1032   B   3 0 3 0 3
  Sander Spaans  1188   B   3 1 1 1 3
20   Hans Luchies  946   B   3 0 2 1 2
  Sipke Doller  1212   B   3 0 2 1 2
  Pepijn van den Brink  1194   B   3 0 2 1 2
  Nick Waterink  1241   B   3 1 0 2 2
  Han Seinhorst  1260   B   3 0 2 1 2
  Alex van Prinsenbeek  1257   B   3 0 2 1 2
  Jan van de Veen  1246   B   3 0 2 1 2
27   Gerwin Mollink  1109   B   3 0 1 2 1
  Marco van Bronswijk  1164   B   3 0 1 2 1
 Ronde 3 
 za 26-01-2013  Pepijn van den Brink (1194) - Sipke Doller (1212) 1-1Partij
 Gerbrand Hessing (1224) - Gerwin Mollink (1109) 2-0Partij
 Han Seinhorst (1260) - Hans Luchies (946) 1-1Partij
 Jan van de Veen (1246) - Marco van Bronswijk (1164) 1-1Partij
 Jitse Slump (1032) - Cor Westerveld (1196) 1-1Partij
 Jan van Dijk (1326) - Steven Wijker (1376) 1-1Partij  
 Kees Thijssen (1508) - Nick Waterink (1241) 2-0Partij
 Marino Barkel (1410) - Frank Teer (1338) 1-1Partij
 Maarten Linssen (1360) - Bert Aalberts (1219) 1-1Partij
 Sander Spaans (1188) - Alex van Prinsenbeek (1257) 2-0Partij  
 Jos Stokkel (1377) - Jasper Lemmen (1474) 1-1Partij
 Marcel Knipper (1302) - Andrew Tjon A Ong (1302) 1-1Partij
 Auke Scholma (1456) - Wouter Ludwig (1419) 1-1Partij
 Wouter Sipma (1377) - Nick Hoving (1275) 1-1Partij