HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Delft/Schiedam 
 Zwolle 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Auke Scholma GMI 1456   B   5 3 2 0 8
2   Wouter Ludwig MI 1419   B   5 2 3 0 7
  Wouter Sipma MI 1377   B   5 2 3 0 7
4   Marino Barkel MF 1410   B   5 1 4 0 6
  Nick Hoving  1275   B   5 1 4 0 6
  Steven Wijker MF 1376   B   5 1 4 0 6
  Frank Teer MI 1338   B   5 2 2 1 6
  Jasper Lemmen MF 1474   B   5 1 4 0 6
  Marcel Knipper  1302   B   5 2 2 1 6
  Jitse Slump  1032   B   5 1 4 0 6
  Kees Thijssen GMI 1508   B   5 1 4 0 6
  Bert Aalberts  1219   B   5 1 4 0 6
  Jos Stokkel GMI 1377   B   5 1 4 0 6
14   Sander Spaans  1188   B   5 1 3 1 5
  Maarten Linssen MF 1360   B   5 0 5 0 5
  Andrew Tjon A Ong MF 1302   B   5 1 3 1 5
17   Han Seinhorst  1260   B   5 0 4 1 4
  Alex van Prinsenbeek  1257   B   5 1 2 2 4
  Nick Waterink  1241   B   5 2 0 3 4
  Sipke Doller  1212   B   5 0 4 1 4
  Gerbrand Hessing  1224   B   5 1 2 2 4
  Pepijn van den Brink  1194   B   5 0 4 1 4
  Jan van Dijk  1326   B   5 1 2 2 4
  Hans Luchies  946   B   5 1 2 2 4
25   Cor Westerveld  1196   B   5 0 3 2 3
  Marco van Bronswijk  1164   B   5 1 1 3 3
  Gerwin Mollink  1109   B   5 1 1 3 3
28   Jan van de Veen  1246   B   5 0 2 3 2
 Ronde 5 
 za 09-02-2013  Han Seinhorst (1260) - Sipke Doller (1212) 1-1Partij
 Pepijn van den Brink (1194) - Jan van Dijk (1326) 1-1Partij
 Nick Waterink (1241) - Cor Westerveld (1196) 2-0Partij
 Gerbrand Hessing (1224) - Steven Wijker (1376) 0-2Partij
 Maarten Linssen (1360) - Sander Spaans (1188) 1-1Partij  
 Alex van Prinsenbeek (1257) - Bert Aalberts (1219) 0-2Partij
 Frank Teer (1338) - Hans Luchies (946) 2-0Partij
 Marcel Knipper (1302) - Marco van Bronswijk (1164) 2-0Partij  
 Kees Thijssen (1508) - Jos Stokkel (1377) 1-1Partij  
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Auke Scholma (1456) 0-2Partij  
 Jitse Slump (1032) - Nick Hoving (1275) 1-1Partij  
 Marino Barkel (1410) - Jasper Lemmen (1474) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (1419) - Wouter Sipma (1377) 1-1Partij
 Gerwin Mollink (1109) - Jan van de Veen (1246) 2-0R