HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Delft/Schiedam 
 Zwolle 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Wouter Sipma MI 1377   B   6 3 3 0 9
2   Marcel Knipper  1302   B   6 3 2 1 8
  Nick Hoving  1275   B   6 2 4 0 8
  Jasper Lemmen MF 1474   B   6 2 4 0 8
  Wouter Ludwig MI 1419   B   6 2 4 0 8
  Auke Scholma GMI 1456   B   6 3 2 1 8
  Bert Aalberts  1219   B   6 2 4 0 8
8   Marino Barkel MF 1410   B   6 1 5 0 7
  Jitse Slump  1032   B   6 1 5 0 7
  Kees Thijssen GMI 1508   B   6 1 5 0 7
11   Steven Wijker MF 1376   B   6 1 4 1 6
  Frank Teer MI 1338   B   6 2 2 2 6
  Pepijn van den Brink  1194   B   6 1 4 1 6
  Maarten Linssen MF 1360   B   6 0 6 0 6
  Han Seinhorst  1260   B   6 1 4 1 6
  Andrew Tjon A Ong MF 1302   B   6 1 4 1 6
  Jos Stokkel GMI 1377   B   6 1 4 1 6
18   Alex van Prinsenbeek  1257   B   6 1 3 2 5
  Sipke Doller  1212   B   6 0 5 1 5
  Gerbrand Hessing  1224   B   6 1 3 2 5
  Cor Westerveld  1196   B   6 1 3 2 5
  Sander Spaans  1188   B   6 1 3 2 5
  Jan van Dijk  1326   B   6 1 3 2 5
24   Nick Waterink  1241   B   6 2 0 4 4
  Marco van Bronswijk  1164   B   6 1 2 3 4
  Gerwin Mollink  1109   B   6 1 2 3 4
  Hans Luchies  946   B   6 1 2 3 4
28   Jan van de Veen  1246   B   6 0 2 4 2
 Ronde 6 
 za 09-02-2013  Nick Waterink (1241) - Han Seinhorst (1260) 0-2Partij
 Sipke Doller (1212) - Alex van Prinsenbeek (1257) 1-1Partij
 Hans Luchies (946) - Pepijn van den Brink (1194) 0-2Partij  
 Gerwin Mollink (1109) - Jan van Dijk (1326) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (1302) - Maarten Linssen (1360) 1-1Partij
 Marco van Bronswijk (1164) - Gerbrand Hessing (1224) 1-1Partij
 Bert Aalberts (1219) - Frank Teer (1338) 2-0Partij  
 Auke Scholma (1456) - Wouter Sipma (1377) 0-2Partij  
 Wouter Ludwig (1419) - Jitse Slump (1032) 1-1Partij  
 Jasper Lemmen (1474) - Sander Spaans (1188) 2-0Partij
 Steven Wijker (1376) - Nick Hoving (1275) 0-2Partij
 Marino Barkel (1410) - Kees Thijssen (1508) 1-1Partij  
 Jos Stokkel (1377) - Marcel Knipper (1302) 0-2Partij
 Jan van de Veen (1246) - Cor Westerveld (1196) 0-2R