HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Delft/Schiedam 
 Zwolle 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Wouter Sipma MI 1377   B   7 3 4 0 10
2   Nick Hoving  1275   B   7 2 5 0 9
  Marino Barkel MF 1410   B   7 2 5 0 9
  Jasper Lemmen MF 1474   B   7 2 5 0 9
  Marcel Knipper  1302   B   7 3 3 1 9
  Auke Scholma GMI 1456   B   7 3 3 1 9
  Kees Thijssen GMI 1508   B   7 2 5 0 9
  Bert Aalberts  1219   B   7 2 5 0 9
9   Steven Wijker MF 1376   B   7 2 4 1 8
  Wouter Ludwig MI 1419   B   7 2 4 1 8
  Jos Stokkel GMI 1377   B   7 2 4 1 8
12   Maarten Linssen MF 1360   B   7 0 7 0 7
  Jan van Dijk  1326   B   7 2 3 2 7
  Frank Teer MI 1338   B   7 2 3 2 7
  Cor Westerveld  1196   B   7 2 3 2 7
  Jitse Slump  1032   B   7 1 5 1 7
17   Alex van Prinsenbeek  1257   B   7 1 4 2 6
  Han Seinhorst  1260   B   7 1 4 2 6
  Nick Waterink  1241   B   7 3 0 4 6
  Hans Luchies  946   B   7 2 2 3 6
  Gerbrand Hessing  1224   B   7 1 4 2 6
  Pepijn van den Brink  1194   B   7 1 4 2 6
  Marco van Bronswijk  1164   B   7 2 2 3 6
  Andrew Tjon A Ong MF 1302   B   7 1 4 2 6
25   Sipke Doller  1212   B   7 0 5 2 5
  Sander Spaans  1188   B   7 1 3 3 5
27   Gerwin Mollink  1109   B   7 1 2 4 4
28   Jan van de Veen  1246   B   7 0 2 5 2
 Ronde 7 
 za 23-02-2013  Cor Westerveld (1196) - Andrew Tjon A Ong (1302) 2-0Partij
 Pepijn van den Brink (1194) - Jos Stokkel (1377) 0-2Partij
 Han Seinhorst (1260) - Steven Wijker (1376) 0-2Partij
 Frank Teer (1338) - Maarten Linssen (1360) 1-1Partij
 Marco van Bronswijk (1164) - Sipke Doller (1212) 2-0Partij
 Gerbrand Hessing (1224) - Alex van Prinsenbeek (1257) 1-1Partij
 Sander Spaans (1188) - Jan van Dijk (1326) 0-2Partij
 Gerwin Mollink (1109) - Nick Waterink (1241) 0-2Partij  
 Jitse Slump (1032) - Kees Thijssen (1508) 0-2Partij
 Marcel Knipper (1302) - Auke Scholma (1456) 1-1Partij
 Nick Hoving (1275) - Jasper Lemmen (1474) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (1419) - Marino Barkel (1410) 0-2Partij
 Wouter Sipma (1377) - Bert Aalberts (1219) 1-1Partij
 Hans Luchies (946) - Jan van de Veen (1246) 2-0R