HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Rapid Groep BC KNDB 2014 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Ricardo Tong Sang  1083   B   8 5 3 0 13 78 58
2   Gerhard de Graaf  1060   B   8 5 2 1 12 81 60
3   Thijs Vreugdenhil  1075   B   8 4 4 0 12 71 52
4   Kennedy Krishnadath  932   B   8 4 3 1 11 74 60
5   Michiel Luiten  1041   B   8 5 1 2 11 67 49
6   Ab Steenbergen  1056   B   8 4 2 2 10 78 58
7   Barbara Graas MIF 1011   B   8 4 2 2 10 71 53
8   Dirk Vet  957   B   8 2 6 0 10 69 55
9   Laura Timmerman  1070   B   8 2 5 1 9 72 54
10   David Riupassa  1057   B   8 1 7 0 9 69 51
11   Adri Timp  968   B   8 3 2 3 8 75 56
12   Boike Mathoera  850   C   8 4 0 4 8 69 53
  Gerrit Roeterdink  847   C   8 3 2 3 8 69 50
14   Heve Bijnaar  929   B   8 3 2 3 8 64 49
15   Henk Timmer  1072   B   8 1 6 1 8 63 46
16   Erik Eikenaar  983   B   8 2 4 2 8 61 46
17   Ad Vreeswijk  819   C   8 4 0 4 8 54 43
18   Simon Rompa  875   C   8 3 1 4 7 64 49
19   Arie Koster  967   B   8 1 5 2 7 62 49
20   Willem Bor  1048   B   8 2 3 3 7 61 46
21   Hans Loots  847   C   8 2 3 3 7 45 34
22   Wim de Jong  867   C   8 1 4 3 6 55 45
23   Tristan van der Velde  688   C   8 2 2 4 6 54 40
24   René Runhaar  762   C   8 2 2 4 6 50 39
  Harry Vredeveldt  779   C   8 3 0 5 6 50 38
26   Lennart Bolks  698   C   8 2 1 5 5 59 42
27   René Nurmohamed  669   C   8 1 1 6 3 50 41
28   Stefanya Baliakina    C   8 0 1 7 1 57 43
 Ronde 8 
 za 13-09-2014  Harry Vredeveldt (779) - Stefanya Baliakina  2-0
 René Runhaar (762) - Wim de Jong (867) 1-1
 Lennart Bolks (698) - Hans Loots (847) 0-2
 René Nurmohamed (669) - Simon Rompa (875) 0-2
 Tristan van der Velde (688) - Ad Vreeswijk (819) 0-2
 Henk Timmer (1072) - Erik Eikenaar (983) 1-1
 Adri Timp (968) - Arie Koster (967) 1-1
 Boike Mathoera (850) - Barbara Graas (1011) 0-2
 Laura Timmerman (1070) - David Riupassa (1057) 1-1
 Thijs Vreugdenhil (1075) - Gerhard de Graaf (1060) 2-0
 Ricardo Tong Sang (1083) - Gerrit Roeterdink (847) 2-0
 Dirk Vet (957) - Kennedy Krishnadath (932) 1-1
 Heve Bijnaar (929) - Michiel Luiten (1041) 0-2
 Ab Steenbergen (1056) - Willem Bor (1048) 2-0