HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ricardo Bona  1088   B   5 4 1 0 9 29 53
2   Alexander Slot  1063   B   5 3 2 0 8 28 43
3   Rein van der Wal  1090   B   5 2 3 0 7 29 39
4   Radjendrenath Kalloe  1069   B   5 2 2 1 6 32 32
5   Alex Noppers  934   B   5 2 2 1 6 31 32
6   Ruben Groenendijk  997   B   5 1 4 0 6 28 32
7   Marcel van der Most  1000   B   5 2 2 1 6 28 26
8   Martin Kruijswijk  1026   B   5 2 2 1 6 27 25
9   Herman Vroom  1098   B   5 3 0 2 6 26 24
10   Niels Meijer  1042   B   5 3 0 2 6 21 20
11   Wijnand Voskuil Jr.  1077   B   5 1 3 1 5 30 25
12   Tjalling Oegema  1051   B   5 1 3 1 5 24 22
13   Arie Koster  967   B   5 1 3 1 5 24 21
14   Bert Oegema  1005   B   5 2 1 2 5 23 21
15   Tom Swelsen  1027   B   5 2 1 2 5 20 13
16   Tom Vissers  999   B   5 1 2 2 4 26 17
17   Henk Timmer  1072   B   5 1 2 2 4 25 18
18   Jonathan Wilbrink  1051   B   5 1 2 2 4 22 12
19   Frank ten Hagen  998   B   5 0 4 1 4 20 14
20   Jan Boone  1004   B   5 0 3 2 3 22 11
21   Egbert Harkink  1068   B   5 1 1 3 3 22 6
22   Henk Prak  1037   B   5 0 3 2 3 21 9
23   Willem Bor  1048   B   5 0 2 3 2 22 9
24   Frans Teijn  1015   B   5 0 2 3 2 20 6
 Ronde 5 
 za 13-06-2015  Willem Bor (1048) - Egbert Harkink (1068) 0-2
 Henk Prak (1037) - Frans Teijn (1015) 1-1
 Jan Boone (1004) - Frank ten Hagen (998) 1-1
 Jonathan Wilbrink (1051) - Tom Vissers (999) 1-1
 Niels Meijer (1042) - Henk Timmer (1072) 2-0
 Tjalling Oegema (1051) - Bert Oegema (1005) 1-1
 Arie Koster (967) - Tom Swelsen (1027) 1-1
 Ruben Groenendijk (997) - Martin Kruijswijk (1026) 1-1
 Rein van der Wal (1090) - Wijnand Voskuil Jr. (1077) 2-0
 Marcel van der Most (1000) - Alex Noppers (934) 1-1
 Herman Vroom (1098) - Alexander Slot (1063) 0-2
 Ricardo Bona (1088) - Radjendrenath Kalloe (1069) 2-0