HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Rein van der Wal  1098   B   6 4 2 0 10 44 71
2   Wijnand Voskuil Jr.  1093   B   6 3 3 0 9 41 56
3   Raymond van Es  1099   B   6 2 4 0 8 46 58
4   Joras Ferwerda  1097   B   6 3 2 1 8 44 54
5   Antoine van Zandvoort  1095   B   6 2 4 0 8 40 53
6   Gerard van Velzen  1027   B   6 3 1 2 7 40 37
7   Peter Swelsen  1020   B   6 2 3 1 7 39 41
8   Jeffrey Steen  885   B   6 2 3 1 7 37 40
9   Aart Slager  1049   B   6 2 3 1 7 35 34
10   Piet Leijenaar  1069   B   6 2 3 1 7 29 28
11   Geert Lubberink  1002   B   6 2 2 2 6 41 34
12   Jur van Ginkel  970   B   6 2 2 2 6 34 28
13   Aize Plantinga  1084   B   6 2 2 2 6 34 23
14   Kariem Droog  997   B   6 2 2 2 6 33 31
15   Tom Swelsen  1061   B   6 2 2 2 6 29 27
16   Jonathan Wilbrink  1048   B   6 3 0 3 6 27 12
17   Evert van de Pol  1066   B   6 1 3 2 5 39 33
18   Ruben Groenendijk  1015   B   6 2 1 3 5 37 22
19   Teun van Gelder  1065   B   6 1 3 2 5 36 27
20   Gerwin Kolkman  1027   B   6 2 1 3 5 33 20
21   Jack van der Plas  946   B   6 2 0 4 4 33 10
22   Johan de Haas  1052   B   6 1 2 3 4 27 9
23   Arie Koster  965   B   6 0 2 4 2 34 10
24   Anton Janssen  1013   B   6 0 0 6 0 32 0
 Ronde 6 
 za 11-06-2016  Johan de Haas (1052) - Anton Janssen (1013) 2-0
 Jonathan Wilbrink (1048) - Jack van der Plas (946) 2-0
 Jur van Ginkel (970) - Arie Koster (965) 2-0
 Kariem Droog (997) - Aize Plantinga (1084) 1-1
 Jeffrey Steen (885) - Teun van Gelder (1065) 2-0
 Ruben Groenendijk (1015) - Piet Leijenaar (1069) 0-2
 Gerwin Kolkman (1027) - Aart Slager (1049) 0-2
 Tom Swelsen (1061) - Evert van de Pol (1066) 2-0
 Peter Swelsen (1020) - Gerard van Velzen (1027) 1-1
 Antoine van Zandvoort (1095) - Geert Lubberink (1002) 2-0
 Wijnand Voskuil Jr. (1093) - Joras Ferwerda (1097) 1-1
 Rein van der Wal (1098) - Raymond van Es (1099) 1-1