HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Dennie van Dijk  1082   B   6 4 2 0 10 40 65
2   Rodier Evers  1032   B   6 3 2 1 8 42 51
3   Aize Plantinga  1063   B   6 2 4 0 8 41 54
4   Herman Vroom  1076   B   6 3 2 1 8 38 51
5   Frank ten Hagen  1022   B   6 3 2 1 8 37 40
6   Reginald Lindemans  1077   B   6 3 2 1 8 31 41
7   Bart van Geel  1076   B   6 2 3 1 7 43 45
8   Wijnand Voskuil Jr.  1088   B   6 2 3 1 7 39 36
9   Aart Slager  1041   B   6 2 3 1 7 36 38
10   Wim Koopman  1046   B   6 2 3 1 7 32 30
11   Jonathan Wilbrink  1055   B   6 2 3 1 7 28 30
12   Ralf Richters  1095   B   6 1 4 1 6 44 42
13   Johan Rademaker  1035   B   6 3 0 3 6 35 26
14   Jeffrey Steen  920   B   6 1 4 1 6 30 27
15   Jeroen Schokker  997   B   6 1 3 2 5 41 35
16   Gerard van Velzen  1021   B   6 2 1 3 5 41 32
17   Bert Roest  982   B   6 1 3 2 5 36 23
18   Evert van de Pol  1085   B   6 2 1 3 5 34 20
19   Ernst de Heer  951   B   6 2 1 3 5 32 17
20   Alex Noppers  1012   B   6 2 1 3 5 31 19
21   Dré Verheggen  936   B   6 1 2 3 4 39 24
22   David Riupassa  1050   B   6 1 2 3 4 30 13
23   Marcel van der Most  1033   B   6 1 0 5 2 31 2
24   Jack van der Plas  961   B   6 0 1 5 1 33 7
 Ronde 6 
 za 10-06-2017  Marcel van der Most (1033) - Evert van de Pol (1085) 0-2
 Ernst de Heer (951) - Jack van der Plas (961) 2-0
 Bert Roest (982) - Alex Noppers (1012) 1-1
 Dré Verheggen (936) - Jeffrey Steen (920) 0-2
 David Riupassa (1050) - Johan Rademaker (1035) 0-2
 Jonathan Wilbrink (1055) - Gerard van Velzen (1021) 2-0
 Wim Koopman (1046) - Jeroen Schokker (997) 2-0
 Ralf Richters (1095) - Frank ten Hagen (1022) 0-2
 Wijnand Voskuil Jr. (1088) - Aart Slager (1041) 1-1
 Aize Plantinga (1063) - Herman Vroom (1076) 1-1
 Reginald Lindemans (1077) - Bart van Geel (1076) 2-0
 Dennie van Dijk (1082) - Rodier Evers (1032) 2-0