HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap PFDB 1997

    
    Link   

  Groep B

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaam 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Johan Lemstra   1289  X 2 1 1 2 2 2 2 0 2962114119
2 Auke Spijkstra   1161  0 X 2 1 1 1 2 2 2 295311397
3 Jan Peters   1035  1 0 X 2 1 2 2 2 2 1953113101
4 Bernard Post   1195  1 1 0 X 2 1 1 2 2 294411287
5 Sibbele Reekers   986  0 1 1 0 X 1 1 2 1 29252964
6 Hans Zondervan   0 1 0 1 1 X 0 1 2 29243855
  Tjalling Oegema   1058  0 0 0 1 1 2 X 1 1 29243854
8 Jan T. Terpstra   0 0 0 0 0 1 1 X 2 19135528
9 Jenny van Leeuwen   2 0 0 0 1 0 1 0 X 09126445
  Johannes Talsma   0 0 1 0 0 0 0 1 2 X9126426

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
JohanAukeJan
BernardSibbeleHans
TjallingJan
Johannes
 Ronde 1 
 wo 12-02-1997  Jenny van Leeuwen  - Johannes Talsma  0-2
 Jan T. Terpstra  - Jenny van Leeuwen  2-0
 Johannes Talsma  - Jan T. Terpstra  1-1
 Hans Zondervan  - Jenny van Leeuwen  2-0
 Johannes Talsma  - Hans Zondervan  0-2
 Hans Zondervan  - Jan T. Terpstra  1-1
 Jenny van Leeuwen  - Tjalling Oegema (1058) 1-1
 Tjalling Oegema (1058) - Johannes Talsma  2-0
 Jan T. Terpstra  - Tjalling Oegema (1058) 1-1
 Tjalling Oegema (1058) - Hans Zondervan  2-0
 Jenny van Leeuwen  - Sibbele Reekers (986) 1-1
 Sibbele Reekers (986) - Johannes Talsma  2-0
 Jan T. Terpstra  - Sibbele Reekers (986) 0-2
 Sibbele Reekers (986) - Hans Zondervan  1-1
 Tjalling Oegema (1058) - Sibbele Reekers (986) 1-1
 Bernard Post (1195) - Jenny van Leeuwen  2-0
 Johannes Talsma  - Bernard Post (1195) 0-2
 Bernard Post (1195) - Jan T. Terpstra  2-0
 Hans Zondervan  - Bernard Post (1195) 1-1
 Bernard Post (1195) - Tjalling Oegema (1058) 1-1
 Sibbele Reekers (986) - Bernard Post (1195) 0-2
 Jan Peters (1035) - Jenny van Leeuwen  2-0
 Johannes Talsma  - Jan Peters (1035) 1-1
 Jan Peters (1035) - Jan T. Terpstra  2-0
 Hans Zondervan  - Jan Peters (1035) 0-2
 Jan Peters (1035) - Tjalling Oegema (1058) 2-0
 Sibbele Reekers (986) - Jan Peters (1035) 1-1
 Jan Peters (1035) - Bernard Post (1195) 2-0
 Jenny van Leeuwen  - Auke Spijkstra (1161) 0-2
 Auke Spijkstra (1161) - Johannes Talsma  2-0
 Jan T. Terpstra  - Auke Spijkstra (1161) 0-2
 Auke Spijkstra (1161) - Hans Zondervan  1-1
 Tjalling Oegema (1058) - Auke Spijkstra (1161) 0-2
 Auke Spijkstra (1161) - Sibbele Reekers (986) 1-1
 Bernard Post (1195) - Auke Spijkstra (1161) 1-1
 Auke Spijkstra (1161) - Jan Peters (1035) 2-0
 Jenny van Leeuwen  - Johan Lemstra (1289) 2-0
 Johan Lemstra (1289) - Johannes Talsma  2-0
 Jan T. Terpstra  - Johan Lemstra (1289) 0-2
 Johan Lemstra (1289) - Hans Zondervan  2-0
 Tjalling Oegema (1058) - Johan Lemstra (1289) 0-2
 Johan Lemstra (1289) - Sibbele Reekers (986) 2-0
 Bernard Post (1195) - Johan Lemstra (1289) 1-1
 Johan Lemstra (1289) - Jan Peters (1035) 1-1
 Auke Spijkstra (1161) - Johan Lemstra (1289) 0-2