HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap PFDB 1994

    
    Link   

  Groep B

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaam 1 2 3 4 5 6 7 8 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Foeke Tiemensma   1307  X 1 1 2 2 2 2 275201269
2 Gabriël Heerema   1131  1 X 1 1 2 2 2 274301163
3 Aize Plantinga   1145  1 1 X 1 1 1 1 27160851
4 Jacob Spoelstra   1162  0 1 1 X 1 1 1 27151740
5 Jan Pander   1134  0 0 1 1 X 1 2 27232732
6 Tjalling Oegema   1020  0 0 1 1 1 X 1 17052528
7 Willem Nuveld   1150  0 0 1 1 0 1 X 07034320
8 Johannes Talsma   977  0 0 0 0 0 1 2 X7115311

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
FoekeGabrielAize
JacobJanTjalling
WillemJohannes
 Ronde 1 
 za 01-01-1994  Willem Nuveld (1150) - Johannes Talsma (977) 0-2
 Johannes Talsma (977) - Tjalling Oegema (1020) 1-1
 Tjalling Oegema (1020) - Willem Nuveld (1150) 1-1
 Johannes Talsma (977) - Jan Pander (1134) 0-2
 Jan Pander (1134) - Willem Nuveld (1150) 2-0
 Tjalling Oegema (1020) - Jan Pander (1134) 1-1
 Jacob Spoelstra (1162) - Johannes Talsma (977) 2-0
 Willem Nuveld (1150) - Jacob Spoelstra (1162) 1-1
 Jacob Spoelstra (1162) - Tjalling Oegema (1020) 1-1
 Jan Pander (1134) - Jacob Spoelstra (1162) 1-1
 Aize Plantinga (1145) - Johannes Talsma (977) 2-0
 Willem Nuveld (1150) - Aize Plantinga (1145) 1-1
 Aize Plantinga (1145) - Tjalling Oegema (1020) 1-1
 Jan Pander (1134) - Aize Plantinga (1145) 1-1
 Aize Plantinga (1145) - Jacob Spoelstra (1162) 1-1
 Johannes Talsma (977) - Gabriël Heerema (1131) 0-2
 Gabriël Heerema (1131) - Willem Nuveld (1150) 2-0
 Tjalling Oegema (1020) - Gabriël Heerema (1131) 0-2
 Gabriël Heerema (1131) - Jan Pander (1134) 2-0
 Jacob Spoelstra (1162) - Gabriël Heerema (1131) 1-1
 Gabriël Heerema (1131) - Aize Plantinga (1145) 1-1
 Johannes Talsma (977) - Foeke Tiemensma (1307) 0-2
 Foeke Tiemensma (1307) - Willem Nuveld (1150) 2-0
 Tjalling Oegema (1020) - Foeke Tiemensma (1307) 0-2
 Foeke Tiemensma (1307) - Jan Pander (1134) 2-0
 Jacob Spoelstra (1162) - Foeke Tiemensma (1307) 0-2
 Foeke Tiemensma (1307) - Aize Plantinga (1145) 1-1
 Gabriël Heerema (1131) - Foeke Tiemensma (1307) 1-1