HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Alexander Georgiev GMI 2428   B   9 3 6 0 12 84
2   Guntis Valneris GMI 2374   B   9 3 6 0 12 83
3   Artem Ivanov GMI 2367   B   9 2 7 0 11 85
4   Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   9 2 7 0 11 83
5   Erdenebileg Dul GMI 2266   B   9 2 7 0 11 80
6   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   9 3 5 1 11 78
7   Jan Groenendijk GMI 2350   B   9 2 6 1 10 88
8   Ivan Trofimov GMI 2332   B   9 2 6 1 10 83
  Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   9 1 8 0 10 83
  Hein Meijer GMI 2317   B   9 2 6 1 10 83
11   Adonis Joachim Ano MI 2306   B   9 1 8 0 10 81
12   Alessio Scaggiante MF 2119   B   9 2 6 1 10 75
13   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   9 1 7 1 9 83
14   Chengcheng Tian MF 2132   B   9 4 1 4 9 78
15   Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   9 1 7 1 9 75
16   Youssou NDiaye MF 2183   B   9 2 5 2 9 73
17   Oscar Lognon MI 2279   B   9 3 3 3 9 72
18   Kees Romijn MF 2136   B   9 1 7 1 9 65
19   Mehmet Yöney  2119   B   9 2 4 3 8 74
20   Vasyl Pikiniar MF 2155   B   9 3 2 4 8 64
21   Janitton Ramirez  2251   B   9 3 2 4 8 63
22   Sergei Nosevitch GMI 2262   B   9 2 3 4 7 70
23   Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   9 1 5 3 7 63
24   Andreas Tulva  2021   B   9 1 4 4 6 68
25   Argo Unnuk MF 2204   B   9 2 2 5 6 66
26   Gerrit Alink  1909   B   9 0 2 7 2 65
 Ronde 9 
 vr 06-10-2017  Argo Unnuk (2204) - Sergei Nosevitch (2262) 0-2Partij
 Gerrit Alink (1909) - Oscar Lognon (2279) 0-2Partij
 Andreas Tulva (2021) - Janitton Ramirez (2251) 1-1Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Roep Bhawanibhiek (2095) 1-1Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Chengcheng Tian (2132) 2-0Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Hein Meijer (2317) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 0-2Partij  
 Alessio Scaggiante (2119) - Jan Groenendijk (2350) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Artem Ivanov (2367) 1-1Partij  
 Guntis Valneris (2374) - Alexander Georgiev (2428) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij