HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Ivan Trofimov GMI 2332   B   2 1 1 0 3 3 5
  Jan Groenendijk GMI 2350   B   2 1 1 0 3 3 5
  Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   2 1 1 0 3 3 4
  Alexander Georgiev GMI 2428   B   2 1 1 0 3 3 4
  Oscar Lognon MI 2279   B   2 1 1 0 3 3 4
  Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   2 1 1 0 3 3 4
  Artem Ivanov GMI 2367   B   2 1 1 0 3 3 4
  Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   2 1 1 0 3 3 3
9   Hein Meijer GMI 2317   B   2 1 1 0 3 2 3
  Erdenebileg Dul GMI 2266   B   2 1 1 0 3 2 2
11   Mehmet Yöney  2119   B   2 0 2 0 2 3 5
  Guntis Valneris GMI 2374   B   2 0 2 0 2 3 5
  Vasyl Pikiniar MF 2155   B   2 1 0 1 2 3 3
  Chengcheng Tian MF 2132   B   2 1 0 1 2 3 3
15   Adonis Joachim Ano MI 2306   B   2 0 2 0 2 2 4
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   2 0 2 0 2 2 4
  Alessio Scaggiante MF 2119   B   2 0 2 0 2 2 3
  Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   2 0 2 0 2 2 3
19   Kees Romijn MF 2136   B   2 0 1 1 1 3 5
  Sergei Nosevitch GMI 2262   B   2 0 1 1 1 3 5
  Argo Unnuk MF 2204   B   2 0 1 1 1 3 4
  Youssou NDiaye MF 2183   B   2 0 1 1 1 3 4
  Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   2 0 1 1 1 3 4
  Andreas Tulva  2021   B   2 0 1 1 1 3 4
25   Janiston Ramirez  2251   B   2 0 0 2 0 3 5
  Gerrit Alink  1909   B   2 0 0 2 0 3 5
Ivan TrofimovJan GroenendijkMurodullo Amrillaev
Alexander GeorgievOscar LognonLeopold Kouogueu
Artem IvanovMartijn van IJzendoornHein Meijer
Erdenebileg DulMehmet YoneyGuntis Valneris
Vasyl PikiniarChengcheng TianAdonis
Matrena NogovitsynaAlessio ScaggianteJean
Kees RomijnSergei Nosevitch
 Ronde 2 
 ma 02-10-2017  Gerrit Alink (1909) - Vasyl Pikiniar (2155) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Andreas Tulva (2021) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Argo Unnuk (2204) 1-1Partij
 Chengcheng Tian (2132) - Janiston Ramirez (2251) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2262) - Alessio Scaggiante (2119) 1-1Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Kees Romijn (2136) - Hein Meijer (2317) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Jean Marc Ndjofang (2333) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2374) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Oscar Lognon (2279) - Murodullo Amrillaev (2351) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2367) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2395) - Ivan Trofimov (2332) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2350) - Alexander Georgiev (2428) 1-1Partij