HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jan Groenendijk GMI 2350   B   3 2 1 0 5 7 9
2   Alexander Georgiev GMI 2428   B   3 1 2 0 4 9 10
3   Ivan Trofimov GMI 2332   B   3 1 2 0 4 8 12
  Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   3 1 2 0 4 8 11
  Oscar Lognon MI 2279   B   3 1 2 0 4 8 11
  Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   3 1 2 0 4 8 10
7   Artem Ivanov GMI 2367   B   3 1 2 0 4 7 8
  Erdenebileg Dul GMI 2266   B   3 1 2 0 4 7 7
9   Chengcheng Tian MF 2132   B   3 2 0 1 4 6 8
  Adonis Joachim Ano MI 2306   B   3 1 2 0 4 6 8
  Hein Meijer GMI 2317   B   3 1 2 0 4 6 8
  Alessio Scaggiante MF 2119   B   3 1 2 0 4 6 7
13   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   3 1 1 1 3 9 11
14   Guntis Valneris GMI 2374   B   3 0 3 0 3 7 9
  Andreas Tulva  2021   B   3 1 1 1 3 7 8
  Youssou NDiaye MF 2183   B   3 1 1 1 3 7 8
17   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   3 0 3 0 3 5 7
18   Vasyl Pikiniar MF 2155   B   3 1 0 2 2 9 9
19   Mehmet Yöney  2119   B   3 0 2 1 2 8 12
  Janiston Ramirez  2251   B   3 1 0 2 2 8 8
21   Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   3 0 2 1 2 7 10
  Kees Romijn MF 2136   B   3 0 2 1 2 7 9
23   Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   3 0 2 1 2 5 6
24   Sergei Nosevitch GMI 2262   B   3 0 1 2 1 8 11
25   Argo Unnuk MF 2204   B   3 0 1 2 1 7 9
26   Gerrit Alink  1909   B   3 0 0 3 0 6 8
Jan GroenendijkAlexander GeorgievIvan Trofimov
Murodullo AmrillaevOscar LognonMartijn van IJzendoorn
Artem IvanovErdenebileg DulChengcheng Tian
AdonisHein MeijerAlessio Scaggiante
Leopold KouogueuGuntis ValnerisAndreas Tulva
Youssou NDiayeJeanVasyl Pikiniar
Mehmet Yoney
 Ronde 3 
 ma 02-10-2017  Janiston Ramirez (2251) - Gerrit Alink (1909) 2-0Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2204) - Andreas Tulva (2021) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Sergei Nosevitch (2262) 2-0Partij
 Mehmet Yöney (2119) - Alessio Scaggiante (2119) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Chengcheng Tian (2132) 0-2Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Adonis Joachim Ano (2306) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Guntis Valneris (2374) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Oscar Lognon (2279) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Jan Groenendijk (2350) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2367) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2428) - Hein Meijer (2317) 1-1Partij