HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2395   B   5 2 3 0 7 28 28
  Jan Groenendijk GMI 2350   B   5 2 3 0 7 27 27
3   Artem Ivanov GMI 2367   B   5 2 3 0 7 29 29
  Alexander Georgiev GMI 2428   B   5 2 3 0 7 28 28
5   Guntis Valneris GMI 2374   B   5 2 3 0 7 26 26
6   Ivan Trofimov GMI 2332   B   5 1 4 0 6 30 30
7   Erdenebileg Dul GMI 2266   B   5 1 4 0 6 24 24
8   Murodullo Amrillaev GMI 2351   B   5 1 4 0 6 28 28
9   Jean Marc Ndjofang GMI 2333   B   5 1 4 0 6 26 26
10   Adonis Joachim Ano MI 2306   B   5 1 4 0 6 22 22
11   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2304   B   5 1 3 1 5 29 29
12   Hein Meijer GMI 2317   B   5 1 3 1 5 28 28
  Oscar Lognon MI 2279   B   5 1 3 1 5 28 28
14   Chengcheng Tian MF 2132   B   5 2 1 2 5 26 26
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2228   B   5 1 3 1 5 25 25
16   Alessio Scaggiante MF 2119   B   5 1 3 1 5 26 26
17   Youssou NDiaye MF 2183   B   5 1 3 1 5 23 23
18   Argo Unnuk MF 2204   B   5 2 1 2 5 18 18
19   Andreas Tulva  2021   B   5 1 2 2 4 26 26
  Mehmet Yöney  2119   B   5 1 2 2 4 24 24
21   Sergei Nosevitch GMI 2262   B   5 1 2 2 4 21 21
22   Kees Romijn MF 2136   B   5 0 4 1 4 23 23
23   Roep Bhawanibhiek MF 2095   B   5 0 4 1 4 22 22
24   Janiston Ramirez  2251   B   5 1 1 3 3 21 21
25   Vasyl Pikiniar MF 2155   B   5 1 0 4 2 22 22
26   Gerrit Alink  1909   B   5 0 0 5 0 20 20
Martijn van IJzendoornJan GroenendijkArtem Ivanov
Alexander GeorgievGuntis ValnerisIvan Trofimov
Erdenebileg DulMurodullo AmrillaevJean
AdonisLeopold KouogueuHein Meijer
Oscar LognonChengcheng TianMatrena Nogovitsyna
Alessio ScaggianteYoussou NDiayeArgo Unnuk
Andreas TulvaMehmet Yoney
 Ronde 5 
 wo 04-10-2017  Gerrit Alink (1909) - Sergei Nosevitch (2262) 0-2Partij
 Mehmet Yöney (2119) - Vasyl Pikiniar (2155) 2-0Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Andreas Tulva (2021) 1-1Partij
 Janiston Ramirez (2251) - Argo Unnuk (2204) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Chengcheng Tian (2132) - Alessio Scaggiante (2119) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Oscar Lognon (2279) 1-1Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Ivan Trofimov (2332) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Jean Marc Ndjofang (2333) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2374) - Hein Meijer (2317) 2-0Partij
 Artem Ivanov (2367) - Jan Groenendijk (2350) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2428) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij