HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Frits Luteijn MF 1374   C   6 5 1 0 11
2   Mike Koopmanschap  1340   C   6 3 2 1 8
  Richard Kromhout  1351   C   6 3 2 1 8
  Kees Thijssen GMI 1432   C   6 2 4 0 8
5   Martijn van IJzendoorn MF 1334   C   6 1 5 0 7
  Johan Wiering MI 1397   C   6 2 3 1 7
  Jeroen van den Akker GMI 1478   C   6 1 5 0 7
  Ben Provoost MF 1465   C   6 1 5 0 7
9   Krijn ter Braake  1344   C   6 2 2 2 6
  Bhiem Ramdien  1361   C   6 1 4 1 6
  Joost Hooijberg  1331   C   6 2 2 2 6
  Ramon Sakidin  1195   C   6 2 2 2 6
  Willem Winter  1204   C   6 0 6 0 6
  Paul Teer  1206   C   6 2 2 2 6
  Jeroen Kos MF 1319   C   6 2 2 2 6
  Frerik Andriessen MI 1404   C   6 1 4 1 6
  Anton Kosior MF 1288   C   6 1 4 1 6
18   Edwin de Jager  1227   C   6 2 1 3 5
  Kees Romijn  1233   C   6 1 3 2 5
  Radjinder Jharap  1168   C   6 1 3 2 5
21   Paul de Heus  1227   C   6 0 4 2 4
  Andrew Tjon A Ong MF 1296   C   6 0 4 2 4
23   Hans Tangelder  1135   C   6 1 1 4 3
24   Roep Bhawanibhiek  1176   C   6 0 1 5 1
 Ronde 6 
 za 04-02-2012  Frits Luteijn (1374) - Jeroen Kos (1319) 2-0Partij  
 Mike Koopmanschap (1340) - Jeroen van den Akker (1478) 1-1Partij  
 Bhiem Ramdien (1361) - Richard Kromhout (1351) 0-2Partij  
 Ben Provoost (1465) - Johan Wiering (1397) 1-1Partij
 Kees Thijssen (1432) - Krijn ter Braake (1344) 2-0Partij
 Kees Romijn (1233) - Ramon Sakidin (1195) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (1334) - Edwin de Jager (1227) 2-0Partij
 Joost Hooijberg (1331) - Frerik Andriessen (1404) 1-1Partij
 Anton Kosior (1288) - Willem Winter (1204) 1-1Partij
 Paul Teer (1206) - Andrew Tjon A Ong (1296) 2-0Partij
 Paul de Heus (1227) - Roep Bhawanibhiek (1176) 1-1Partij
 Radjinder Jharap (1168) - Hans Tangelder (1135) 2-0Partij