HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Jubileumtoernooi Groep 3 BDSV Barneveld 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Junioren 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Robert-Jan van Steenbergen  1900   Asp   7 5 2 0 12 67 112
2   Willem Stunnenberg    C   7 5 2 0 12 62 103
3   Luc Jennes  1857   C   7 4 2 1 10 63 85
4   Vincent Houtjes  1878   Asp   7 5 0 2 10 61 78
5   Arie van Diggele  1859   C   7 4 2 1 10 59 77
6   Machiel Weistra    Pup   7 4 2 1 10 59 76
7   Gijs Dekker    C   7 4 2 1 10 58 77
8   Evert van Grondelle    C   7 3 3 1 9 57 68
9   Johan Evens  1862   C   7 3 3 1 9 57 63
10   Johan Top    Asp   7 4 1 2 9 57 58
11   Ákosh Kardos    Pup   7 3 3 1 9 54 70
12   Darja Koullen    Pup   7 3 3 1 9 54 66
13   Bart Wiggemansen    C   7 3 2 2 8 56 57
14   Gerrit Klompenhouwer  1900   C   7 4 0 3 8 55 54
15   Djordy Suijlen  1900   Jun   7 4 0 3 8 55 52
16   Bram Cysouw    Jun   7 2 4 1 8 54 59
17   Jeroen van den Brink    Asp   7 3 2 2 8 54 54
18   Tristan van der Velde    Pup   7 2 4 1 8 51 52
19   René Runhaar  1900   C   7 3 2 2 8 51 47
20   Ben Kuiphuis    C   7 2 4 1 8 48 47
21   Koos Hoekzema    C   7 3 2 2 8 46 45
22   Jan Lagerweij    C   7 3 2 2 8 46 41
23   Mark ter Hofte    C   7 4 0 3 8 44 38
24   Jan Cysouw    Asp   7 1 5 1 7 52 48
25   Leo Hablous  1900   C   7 2 3 2 7 51 45
26   Gerrit Roeterdink  1985   C   7 2 3 2 7 50 42
27   Koert Meuleman    C   7 2 3 2 7 49 44
28   Jean Claude Fabeck  1989   C   7 3 1 3 7 47 35
29   Emre Hageman    Wel   7 3 1 3 7 43 32
30   Piet Bouw    C   7 3 1 3 7 43 31
31   Aroen Bholasingh    C   7 1 4 2 6 58 51
32   Erwin Jochemsen    C   7 2 2 3 6 54 38
33   Bennie Hendriks    C   7 2 2 3 6 49 37
34   Eeuwoud van den Heuvel    C   7 2 2 3 6 49 27
35   René van de Wall    C   7 3 0 4 6 48 28
36   Ad Vreeswijk  1839   C   7 2 2 3 6 46 34
37   Cil van den Brink    C   7 2 2 3 6 43 30
38   Jan Dammingh    C   7 2 2 3 6 40 29
39   Simon Rompa  1824   C   7 2 1 4 5 48 26
40   Roelof van Drenth    C   7 1 3 3 5 41 23
41   Jan van de Koot    C   7 2 1 4 5 41 13
42   Eva Kieskamp  1900   C   7 2 1 4 5 36 14
43   Willem Fokkert    C   7 1 2 4 4 50 22
44   Henri de Broeck    C   7 2 0 5 4 41 12
45   Marjory Feyt    Wel   7 2 0 5 4 41 8
46   Jamie Feyt    Wel   7 2 0 5 4 40 12
47   Brigitte Feyt    C   7 2 0 5 4 31 4
48   Melvin Koullen    Wel   7 2 0 5 4 30 8
49   Jeffrey Verwoerd    C   7 1 0 6 2 31 0
50   Rob Scholte    Jun   7 0 0 7 0 30 0
 Ronde 7 
 za 04-07-2015  Brigitte Feyt  - Jeffrey Verwoerd  2-0
 Rob Scholte  - Melvin Koullen  0-2
 Jan van de Koot  - Roelof van Drenth  1-1
 Henri de Broeck  - Cil van den Brink  0-2
 Jan Dammingh  - Marjory Feyt  2-0
 Eva Kieskamp (1900) - Willem Fokkert  2-0
 Emre Hageman  - Simon Rompa (1824) 2-0
 Jamie Feyt  - Jean Claude Fabeck (1989) 0-2
 Bennie Hendriks  - Ben Kuiphuis  0-2
 Koos Hoekzema  - Eeuwoud van den Heuvel  2-0
 Koert Meuleman  - Leo Hablous (1900) 1-1
 Erwin Jochemsen  - Jan Lagerweij  0-2
 Tristan van der Velde  - Ad Vreeswijk (1839) 2-0
 Piet Bouw  - Gerrit Roeterdink (1985) 1-1
 René van de Wall  - Jeroen van den Brink  0-2
 Mark ter Hofte  - Aroen Bholasingh  2-0
 Darja Koullen  - Jan Cysouw  2-0
 René Runhaar (1900) - Bram Cysouw  1-1
 Johan Evens (1862) - Evert van Grondelle  1-1
 Gijs Dekker  - Bart Wiggemansen  2-0
 Djordy Suijlen (1900) - Machiel Weistra  0-2
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Vincent Houtjes (1878) 0-2
 Arie van Diggele (1859) - Ákosh Kardos  1-1
 Luc Jennes (1857) - Willem Stunnenberg  0-2
 Johan Top  - Robert-Jan van Steenbergen (1900) 0-2