HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Jubileumtoernooi Groep 3 BDSV Barneveld 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Junioren 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Djordy Suijlen  1900   Jun   3 3 0 0 6 9 18
2   Vincent Houtjes  1878   Asp   3 3 0 0 6 8 16
3   Bart Wiggemansen    C   3 2 1 0 5 11 17
  Robert-Jan van Steenbergen  1900   Asp   3 2 1 0 5 11 17
5   Johan Evens  1862   C   3 2 1 0 5 10 15
  Willem Stunnenberg    C   3 2 1 0 5 10 15
7   Gijs Dekker    C   3 2 1 0 5 9 15
8   Gerrit Klompenhouwer  1900   C   3 2 0 1 4 13 14
9   Jeroen van den Brink    Asp   3 1 2 0 4 12 16
10   Jan Cysouw    Asp   3 1 2 0 4 11 15
11   Johan Top    Asp   3 2 0 1 4 10 8
12   Luc Jennes  1857   C   3 1 2 0 4 9 11
13   Tristan van der Velde    Pup   3 1 2 0 4 9 10
  Darja Koullen    Pup   3 1 2 0 4 9 10
15   Arie van Diggele  1859   C   3 2 0 1 4 9 8
16   Evert van Grondelle    C   3 1 2 0 4 8 10
  Aroen Bholasingh    C   3 1 2 0 4 8 10
18   Leo Hablous  1900   C   3 1 2 0 4 8 8
19   René Runhaar  1900   C   3 2 0 1 4 6 4
  Jan van de Koot    C   3 2 0 1 4 6 4
  Koos Hoekzema    C   3 2 0 1 4 6 4
22   Erwin Jochemsen    C   3 1 1 1 3 12 9
23   Ad Vreeswijk  1839   C   3 1 1 1 3 10 7
  Koert Meuleman    C   3 1 1 1 3 10 7
25   Machiel Weistra    Pup   3 1 1 1 3 10 6
26   Simon Rompa  1824   C   3 1 1 1 3 9 5
27   Eeuwoud van den Heuvel    C   3 1 1 1 3 9 4
28   Emre Hageman    Wel   3 1 1 1 3 9 3
29   Jan Dammingh    C   3 1 1 1 3 7 7
30   Jean Claude Fabeck  1989   C   3 1 1 1 3 7 3
31   René van de Wall    C   3 1 0 2 2 12 6
32   Cil van den Brink    C   3 1 0 2 2 11 4
33   Ákosh Kardos    Pup   3 0 2 1 2 10 6
  Bram Cysouw    Jun   3 0 2 1 2 10 6
35   Willem Fokkert    C   3 1 0 2 2 10 4
  Jamie Feyt    Wel   3 1 0 2 2 10 4
37   Henri de Broeck    C   3 1 0 2 2 10 0
38   Ben Kuiphuis    C   3 0 2 1 2 9 4
  Bennie Hendriks    C   3 1 0 2 2 9 4
40   Gerrit Roeterdink  1985   C   3 0 2 1 2 8 4
41   Mark ter Hofte    C   3 1 0 2 2 8 0
42   Piet Bouw    C   3 1 0 2 2 7 0
43   Eva Kieskamp  1900   C   3 1 0 2 2 6 0
44   Melvin Koullen    Wel   3 1 0 2 2 4 0
45   Roelof van Drenth    C   3 0 1 2 1 8 1
  Jan Lagerweij    C   3 0 1 2 1 8 1
47   Brigitte Feyt    C   3 0 0 3 0 10 0
48   Rob Scholte    Jun   3 0 0 3 0 9 0
  Marjory Feyt    Wel   3 0 0 3 0 9 0
50   Jeffrey Verwoerd    C   3 0 0 3 0 7 0
 Ronde 3 
 za 04-07-2015  Melvin Koullen  - Brigitte Feyt  2-0
 Eva Kieskamp (1900) - Rob Scholte  2-0
 Piet Bouw  - Jeffrey Verwoerd  2-0
 Marjory Feyt  - Mark ter Hofte  0-2
 Roelof van Drenth  - Simon Rompa (1824) 0-2
 Machiel Weistra  - Jan Lagerweij  2-0
 Gerrit Roeterdink (1985) - Ákosh Kardos  1-1
 Bram Cysouw  - Ben Kuiphuis  1-1
 Emre Hageman  - Ad Vreeswijk (1839) 1-1
 René Runhaar (1900) - Henri de Broeck  2-0
 Jean Claude Fabeck (1989) - Koert Meuleman  1-1
 Willem Fokkert  - Arie van Diggele (1859) 0-2
 Jan van de Koot  - Jamie Feyt  2-0
 René van de Wall  - Koos Hoekzema  0-2
 Jan Dammingh  - Cil van den Brink  2-0
 Robert-Jan van Steenbergen (1900) - Erwin Jochemsen  2-0
 Willem Stunnenberg  - Eeuwoud van den Heuvel  2-0
 Leo Hablous (1900) - Tristan van der Velde  1-1
 Darja Koullen  - Aroen Bholasingh  1-1
 Evert van Grondelle  - Jeroen van den Brink  1-1
 Luc Jennes (1857) - Jan Cysouw  1-1
 Bennie Hendriks  - Gijs Dekker  0-2
 Djordy Suijlen (1900) - Gerrit Klompenhouwer (1900) 2-0
 Johan Evens (1862) - Bart Wiggemansen  1-1
 Vincent Houtjes (1878) - Johan Top  2-0