HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap PFDB 1993

    
    Link   

  Groep C

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaam 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Henk Dijkstra   X 1 1 1 2 2 2 2 2 2963015112
2 Jan Algra   1228  1 X 1 2 1 1 2 2 2 2954014105
3 Jan Peters   1 1 X 2 0 1 2 2 2 295311395
4 Jacob Spoelstra   1169  1 0 0 X 0 2 2 2 2 295131167
  Henk Lansbergen   1083  0 1 2 2 X 1 1 1 1 293511188
6 Bernard Post   1201  0 1 1 0 1 X 1 1 1 29162856
7 Jan T. Terpstra   1021  0 0 0 0 1 1 X 1 2 29234735
8 Anne Talsma   1036  0 0 0 0 1 1 1 X 1 29144631
9 Sibbele Reekers   942  0 0 0 0 1 1 0 1 X 29135525
10 John Folkers   0 0 0 0 0 0 0 0 0 X900900

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
HenkJanJan
JacobBernard
JanSibbele
John
 Ronde 1 
 za 20-02-1993  John Folkers  - Sibbele Reekers (942) 0-2
 Anne Talsma (1036) - John Folkers  2-0
 Sibbele Reekers (942) - Anne Talsma (1036) 1-1
 Jan T. Terpstra (1021) - John Folkers  2-0
 Sibbele Reekers (942) - Jan T. Terpstra (1021) 0-2
 Jan T. Terpstra (1021) - Anne Talsma (1036) 1-1
 John Folkers  - Bernard Post (1201) 0-2
 Bernard Post (1201) - Sibbele Reekers (942) 1-1
 Anne Talsma (1036) - Bernard Post (1201) 1-1
 Bernard Post (1201) - Jan T. Terpstra (1021) 1-1
 John Folkers  - Jacob Spoelstra (1169) 0-2
 Jacob Spoelstra (1169) - Sibbele Reekers (942) 2-0
 Anne Talsma (1036) - Jacob Spoelstra (1169) 0-2
 Jacob Spoelstra (1169) - Jan T. Terpstra (1021) 2-0
 Bernard Post (1201) - Jacob Spoelstra (1169) 0-2
 Henk Lansbergen (1083) - John Folkers  2-0
 Sibbele Reekers (942) - Henk Lansbergen (1083) 1-1
 Jan T. Terpstra (1021) - Henk Lansbergen (1083) 1-1
 Henk Lansbergen (1083) - Anne Talsma (1036) 1-1
 Henk Lansbergen (1083) - Bernard Post (1201) 1-1
 Jacob Spoelstra (1169) - Henk Lansbergen (1083) 0-2
 Jan Peters  - John Folkers  2-0
 Sibbele Reekers (942) - Jan Peters  0-2
 Jan Peters  - Anne Talsma (1036) 2-0
 Jan T. Terpstra (1021) - Jan Peters  0-2
 Jan Peters  - Bernard Post (1201) 1-1
 Jacob Spoelstra (1169) - Jan Peters  0-2
 Jan Peters  - Henk Lansbergen (1083) 0-2
 John Folkers  - Jan Algra (1228) 0-2
 Jan Algra (1228) - Sibbele Reekers (942) 2-0
 Anne Talsma (1036) - Jan Algra (1228) 0-2
 Jan Algra (1228) - Jan T. Terpstra (1021) 2-0
 Henk Lansbergen (1083) - Jan Algra (1228) 1-1
 Jan Algra (1228) - Jacob Spoelstra (1169) 2-0
 Bernard Post (1201) - Jan Algra (1228) 1-1
 John Folkers  - Henk Dijkstra  0-2
 Jan Algra (1228) - Jan Peters  1-1
 Henk Dijkstra  - Sibbele Reekers (942) 2-0
 Anne Talsma (1036) - Henk Dijkstra  0-2
 Henk Dijkstra  - Jan T. Terpstra (1021) 2-0
 Bernard Post (1201) - Henk Dijkstra  0-2
 Henk Dijkstra  - Jacob Spoelstra (1169) 1-1
 Henk Lansbergen (1083) - Henk Dijkstra  0-2
 Henk Dijkstra  - Jan Peters  1-1
 Jan Algra (1228) - Henk Dijkstra  1-1