HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexey Chizhov GMI 2409   C   2 1 1 0 3 3 5
  Evgeni Vatutin GMI 2329   C   2 1 1 0 3 3 5
  Ncho Joel Atse GMI 2337   C   2 1 1 0 3 3 4
  Maksim Milshin MF 2278   C   2 1 1 0 3 3 4
  Alexander Getmanski GMI 2367   C   2 1 1 0 3 3 4
  Christian Niami MF 2294   C   2 1 1 0 3 3 4
  Kees Thijssen GMI 2326   C   2 1 1 0 3 3 3
  Wouter Wolff MI 2278   C   2 1 1 0 3 3 3
9   Roel Boomstra GMI 2400   C   2 1 1 0 3 2 4
10   Villem Lüüs MF 2116   C   2 1 0 1 2 3 5
  Raido Värik MI 2247   C   2 0 2 0 2 3 5
  Igor Kirzner GMI 2259   C   2 1 0 1 2 3 3
  Gerelbold Ganbold MF 2124   C   2 1 0 1 2 3 3
14   Evgeni Gurkov MF 2178   C   2 0 2 0 2 2 4
  Wouter Sipma GMI 2352   C   2 0 2 0 2 2 4
  Frantz Forbin MI 2230   C   2 0 2 0 2 2 4
  Miguel Almanzar MF 2372   C   2 0 2 0 2 2 4
  Macodou NDiaye GMI 2336   C   2 0 2 0 2 2 3
  Edvard Buzinskij GMI 2314   C   2 1 0 1 2 2 3
20   Zhiyong Xiong MF 2161   C   2 0 1 1 1 3 4
  Dan Isabirye  2000   C   2 0 1 1 1 3 4
  Alexander Rudnitsky MF 2194   C   2 0 1 1 1 3 4
  Piotr Chmiel MI 2115   C   2 0 1 1 1 3 4
24   Daniele Macali MF 2143   C   2 0 1 1 1 2 4
25   Evert Wiskerke  1984   C   2 0 0 2 0 3 5
  Carlos Lorevil MF 2120   C   2 0 0 2 0 3 5
Alexey ChizhovEvgeni VatutinNcho
Maksim MilshinAlexander GetmanskiChristian Niami
Kees ThijssenWouter WolffRoel Boomstra
Villem LuusRaido VarikIgor Kirzner
Gerelbold GanboldEvgeni GurkovWouter Sipma
Frantz ForbinMiguel AlmanzarMacodou NDiaye
Edvard BuzinskijZhiyong Xiong
 Ronde 2 
 ma 02-10-2017  Evert Wiskerke (1984) - Gerelbold Ganbold (2124) 0-2Partij
 Dan Isabirye (2000) - Zhiyong Xiong (2161) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2115) - Alexander Rudnitsky (2194) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2259) - Carlos Lorevil (2120) 2-0Partij
 Daniele Macali (2143) - Edvard Buzinskij (2314) 0-2Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Macodou NDiaye (2336) 1-1Partij
 Frantz Forbin (2230) - Wouter Sipma (2352) 1-1Partij
 Raido Värik (2247) - Miguel Almanzar (2372) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Villem Lüüs (2116) 2-0Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Wouter Wolff (2278) 1-1Partij
 Ncho Joel Atse (2337) - Maksim Milshin (2278) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Christian Niami (2294) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2326) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij