HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexey Chizhov GMI 2409   C   5 2 3 0 7 31 31
  Evgeni Vatutin GMI 2329   C   5 2 3 0 7 31 31
3   Wouter Wolff MI 2278   C   5 2 3 0 7 25 25
4   Igor Kirzner GMI 2259   C   5 3 1 1 7 25 25
5   Kees Thijssen GMI 2326   C   5 1 4 0 6 29 29
  Ncho Joel Atse GMI 2337   C   5 1 4 0 6 28 28
7   Roel Boomstra GMI 2400   C   5 1 4 0 6 27 27
  Alexander Getmanski GMI 2367   C   5 1 4 0 6 25 25
9   Macodou NDiaye GMI 2336   C   5 1 4 0 6 25 25
  Gerelbold Ganbold MF 2124   C   5 2 2 1 6 23 23
11   Miguel Almanzar MF 2372   C   5 1 4 0 6 24 24
  Edvard Buzinskij GMI 2314   C   5 2 2 1 6 23 23
13   Villem Lüüs MF 2116   C   5 2 1 2 5 30 30
14   Maksim Milshin MF 2278   C   5 1 3 1 5 26 26
15   Christian Niami MF 2294   C   5 1 3 1 5 27 27
16   Wouter Sipma GMI 2352   C   5 1 3 1 5 25 25
17   Evgeni Gurkov MF 2178   C   5 1 3 1 5 23 23
18   Raido Värik MI 2247   C   5 1 2 2 4 27 27
19   Frantz Forbin MI 2230   C   5 0 4 1 4 28 28
20   Carlos Lorevil MF 2120   C   5 2 0 3 4 25 25
21   Daniele Macali MF 2143   C   5 1 2 2 4 24 24
22   Piotr Chmiel MI 2115   C   5 1 2 2 4 16 16
23   Zhiyong Xiong MF 2161   C   5 1 1 3 3 23 23
24   Evert Wiskerke  1984   C   5 1 0 4 2 23 23
25   Alexander Rudnitsky MF 2194   C   5 0 2 3 2 21 21
26   Dan Isabirye  2000   C   5 0 2 3 2 16 16
Alexey ChizhovEvgeni VatutinWouter Wolff
Igor KirznerKees ThijssenNcho
Roel BoomstraAlexander GetmanskiMacodou NDiaye
Gerelbold GanboldMiguel AlmanzarEdvard Buzinskij
Villem LuusMaksim MilshinChristian Niami
Wouter SipmaEvgeni GurkovRaido Varik
Frantz ForbinCarlos Lorevil
 Ronde 5 
 wo 04-10-2017  Evert Wiskerke (1984) - Dan Isabirye (2000) 2-0Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Daniele Macali (2143) 0-2Partij
 Frantz Forbin (2230) - Piotr Chmiel (2115) 1-1Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Wouter Sipma (2352) 0-2Partij
 Raido Värik (2247) - Gerelbold Ganbold (2124) 0-2Partij
 Christian Niami (2294) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij
 Carlos Lorevil (2120) - Miguel Almanzar (2372) 0-2Partij
 Igor Kirzner (2259) - Villem Lüüs (2116) 2-0Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Ncho Joel Atse (2337) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Edvard Buzinskij (2314) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2409) - Maksim Milshin (2278) 2-0Partij
 Wouter Wolff (2278) - Kees Thijssen (2326) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Evgeni Vatutin (2329) 1-1Partij