HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexey Chizhov GMI 2409   C   6 2 4 0 8 44 44
2   Evgeni Vatutin GMI 2329   C   6 2 4 0 8 42 42
3   Wouter Wolff MI 2278   C   6 2 4 0 8 36 36
4   Igor Kirzner GMI 2259   C   6 3 2 1 8 37 37
  Macodou NDiaye GMI 2336   C   6 2 4 0 8 37 37
6   Ncho Joel Atse GMI 2337   C   6 1 5 0 7 42 42
7   Kees Thijssen GMI 2326   C   6 1 5 0 7 40 40
8   Roel Boomstra GMI 2400   C   6 1 5 0 7 38 38
9   Edvard Buzinskij GMI 2314   C   6 2 3 1 7 38 38
  Alexander Getmanski GMI 2367   C   6 1 5 0 7 37 37
11   Wouter Sipma GMI 2352   C   6 2 3 1 7 36 36
12   Evgeni Gurkov MF 2178   C   6 2 3 1 7 34 34
13   Miguel Almanzar MF 2372   C   6 1 5 0 7 33 33
14   Villem Lüüs MF 2116   C   6 2 2 2 6 42 42
15   Maksim Milshin MF 2278   C   6 1 4 1 6 36 36
  Gerelbold Ganbold MF 2124   C   6 2 2 2 6 35 35
17   Daniele Macali MF 2143   C   6 2 2 2 6 33 33
18   Christian Niami MF 2294   C   6 1 3 2 5 40 40
19   Zhiyong Xiong MF 2161   C   6 2 1 3 5 33 33
20   Piotr Chmiel MI 2115   C   6 1 3 2 5 23 23
21   Frantz Forbin MI 2230   C   6 0 4 2 4 42 42
22   Raido Värik MI 2247   C   6 1 2 3 4 37 37
23   Carlos Lorevil MF 2120   C   6 2 0 4 4 35 35
24   Alexander Rudnitsky MF 2194   C   6 1 2 3 4 30 30
25   Dan Isabirye  2000   C   6 0 3 3 3 26 26
26   Evert Wiskerke  1984   C   6 1 0 5 2 30 30
Alexey ChizhovEvgeni VatutinWouter Wolff
Igor KirznerMacodou NDiayeNcho
Kees ThijssenRoel BoomstraEdvard Buzinskij
Alexander GetmanskiWouter SipmaEvgeni Gurkov
Miguel AlmanzarVillem LuusMaksim Milshin
Gerelbold GanboldDaniele MacaliChristian Niami
Zhiyong XiongPiotr Chmiel
 Ronde 6 
 wo 04-10-2017  Evert Wiskerke (1984) - Alexander Rudnitsky (2194) 0-2Partij
 Piotr Chmiel (2115) - Dan Isabirye (2000) 1-1Partij
 Carlos Lorevil (2120) - Zhiyong Xiong (2161) 0-2Partij
 Daniele Macali (2143) - Raido Värik (2247) 2-0Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Frantz Forbin (2230) 2-0Partij
 Villem Lüüs (2116) - Maksim Milshin (2278) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2352) - Christian Niami (2294) 2-0Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Macodou NDiaye (2336) 0-2Partij
 Ncho Joel Atse (2337) - Alexander Getmanski (2367) 1-1Partij
 Miguel Almanzar (2372) - Kees Thijssen (2326) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2314) - Roel Boomstra (2400) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2278) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Igor Kirzner (2259) 1-1Partij