HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Wouter Wolff MI 2278   C   7 3 4 0 10 50 50
2   Alexey Chizhov GMI 2409   C   7 2 5 0 9 59 59
  Evgeni Vatutin GMI 2329   C   7 2 5 0 9 57 57
4   Roel Boomstra GMI 2400   C   7 2 5 0 9 53 53
5   Alexander Getmanski GMI 2367   C   7 2 5 0 9 51 51
  Macodou NDiaye GMI 2336   C   7 2 5 0 9 49 49
7   Ncho Joel Atse GMI 2337   C   7 1 6 0 8 59 59
8   Kees Thijssen GMI 2326   C   7 1 6 0 8 55 55
9   Edvard Buzinskij GMI 2314   C   7 2 4 1 8 54 54
  Igor Kirzner GMI 2259   C   7 3 2 2 8 52 52
11   Wouter Sipma GMI 2352   C   7 2 4 1 8 48 48
  Maksim Milshin MF 2278   C   7 2 4 1 8 47 47
13   Evgeni Gurkov MF 2178   C   7 2 4 1 8 47 47
14   Miguel Almanzar MF 2372   C   7 1 5 1 7 48 48
15   Daniele Macali MF 2143   C   7 2 3 2 7 47 47
16   Villem Lüüs MF 2116   C   7 2 2 3 6 58 58
17   Christian Niami MF 2294   C   7 1 4 2 6 54 54
18   Gerelbold Ganbold MF 2124   C   7 2 2 3 6 48 48
19   Zhiyong Xiong MF 2161   C   7 2 2 3 6 45 45
  Raido Värik MI 2247   C   7 2 2 3 6 44 44
21   Carlos Lorevil MF 2120   C   7 3 0 4 6 41 41
22   Alexander Rudnitsky MF 2194   C   7 2 2 3 6 39 39
23   Piotr Chmiel MI 2115   C   7 1 4 2 6 34 34
24   Frantz Forbin MI 2230   C   7 0 4 3 4 52 52
25   Dan Isabirye  2000   C   7 0 3 4 3 40 40
26   Evert Wiskerke  1984   C   7 1 0 6 2 43 43
Wouter WolffAlexey ChizhovEvgeni Vatutin
Roel BoomstraAlexander GetmanskiMacodou NDiaye
NchoKees ThijssenEdvard Buzinskij
Igor KirznerWouter SipmaMaksim Milshin
Evgeni GurkovMiguel AlmanzarDaniele Macali
Villem LuusChristian NiamiGerelbold Ganbold
Zhiyong XiongRaido Varik
 Ronde 7 
 do 05-10-2017  Raido Värik (2247) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Dan Isabirye (2000) - Carlos Lorevil (2120) 0-2Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Frantz Forbin (2230) 2-0Partij
 Christian Niami (2294) - Zhiyong Xiong (2161) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2115) - Daniele Macali (2143) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2278) - Gerelbold Ganbold (2124) 2-0Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Villem Lüüs (2116) 2-0Partij
 Kees Thijssen (2326) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2352) - Ncho Joel Atse (2337) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Miguel Almanzar (2372) 2-0Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Evgeni Vatutin (2329) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2409) - Edvard Buzinskij (2314) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2259) - Wouter Wolff (2278) 0-2Partij