HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001

    
    Link   

  Groep C

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Paul Oudshoorn  MI 2309  X 2 1 1 2 2 2 1 2 2963015121
2 Olga Kamychleeva  GMIF 2224  0 X 0 1 1 2 2 2 1 294321181
3 Sven Winkel   1 2 X 1 1 0 2 1 1 293511194
4 Frank Teer  MF 2295  1 1 1 X 0 2 1 2 1 192611087
5 Anton Schotanus  MF 2228  0 1 1 2 X 1 0 1 1 29252972
6 Michiel Kroesbergen   2161  0 0 2 0 1 X 0 1 2 29324859
  Auke Scholma  GMI 2301  0 0 0 1 2 2 X 0 1 29324858
  Jeroen Kos   2226  1 0 1 0 1 1 2 X 2 09243871
9 Jan Dallinga   2107  0 1 1 1 1 0 1 0 X 19063653
10 Richard Kromhout   0 0 0 1 0 0 0 2 1 X9126432

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PaulOlgaSven
FrankAntonMichiel
AukeJeroenJan
Richard
 Ronde 1 
 za 06-01-2001  Richard Kromhout  - Jan Dallinga (2107) 1-1
 Jeroen Kos (2226) - Richard Kromhout  0-2
 Jan Dallinga (2107) - Jeroen Kos (2226) 0-2
 Auke Scholma (2301) - Richard Kromhout  2-0
 Jan Dallinga (2107) - Auke Scholma (2301) 1-1
 Auke Scholma (2301) - Jeroen Kos (2226) 0-2
 Richard Kromhout  - Michiel Kroesbergen (2161) 0-2
 Michiel Kroesbergen (2161) - Jan Dallinga (2107) 2-0
 Jeroen Kos (2226) - Michiel Kroesbergen (2161) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2161) - Auke Scholma (2301) 0-2
 Richard Kromhout  - Anton Schotanus (2228) 0-2
 Anton Schotanus (2228) - Jan Dallinga (2107) 1-1
 Jeroen Kos (2226) - Anton Schotanus (2228) 1-1
 Anton Schotanus (2228) - Auke Scholma (2301) 0-2
 Michiel Kroesbergen (2161) - Anton Schotanus (2228) 1-1
 Frank Teer (2295) - Richard Kromhout  1-1
 Jan Dallinga (2107) - Frank Teer (2295) 1-1
 Frank Teer (2295) - Jeroen Kos (2226) 2-0
 Auke Scholma (2301) - Frank Teer (2295) 1-1
 Frank Teer (2295) - Michiel Kroesbergen (2161) 2-0
 Anton Schotanus (2228) - Frank Teer (2295) 2-0
 Olga Kamychleeva (2224) - Richard Kromhout  2-0
 Jan Dallinga (2107) - Olga Kamychleeva (2224) 1-1
 Anton Schotanus (2228) - Olga Kamychleeva (2224) 1-1
 Olga Kamychleeva (2224) - Michiel Kroesbergen (2161) 2-0
 Auke Scholma (2301) - Olga Kamychleeva (2224) 0-2
 Olga Kamychleeva (2224) - Jeroen Kos (2226) 2-0
 Olga Kamychleeva (2224) - Frank Teer (2295) 1-1
 Sven Winkel  - Jan Dallinga (2107) 1-1
 Richard Kromhout  - Sven Winkel  0-2
 Jeroen Kos (2226) - Sven Winkel  1-1
 Sven Winkel  - Auke Scholma (2301) 2-0
 Michiel Kroesbergen (2161) - Sven Winkel  2-0
 Sven Winkel  - Anton Schotanus (2228) 1-1
 Frank Teer (2295) - Sven Winkel  1-1
 Sven Winkel  - Olga Kamychleeva (2224) 2-0
 Richard Kromhout  - Paul Oudshoorn (2309) 0-2
 Paul Oudshoorn (2309) - Jan Dallinga (2107) 2-0
 Jeroen Kos (2226) - Paul Oudshoorn (2309) 1-1
 Paul Oudshoorn (2309) - Auke Scholma (2301) 2-0
 Michiel Kroesbergen (2161) - Paul Oudshoorn (2309) 0-2
 Paul Oudshoorn (2309) - Anton Schotanus (2228) 2-0
 Frank Teer (2295) - Paul Oudshoorn (2309) 1-1
 Paul Oudshoorn (2309) - Olga Kamychleeva (2224) 2-0
 Sven Winkel  - Paul Oudshoorn (2309) 1-1