HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2015/2016

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  PDC Putten  ........9..92412
2  VRD Renkum  ..8..7......246
3  DCH Harderwijk 2  ..4........11226
4  BDSV Barneveld  ........410..224
  BDV Bennekom  ..5......9..224
6  DCE Ederveen  3....8......22-2
7  Udelco Uddel  ......23....20-14
8  VRD Renkum 2  3..1........20-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
di 20-10-2015     DCE Ederveen  -   BDSV Barneveld  
8
-
4
 Michel Hendriksen Sr. (929) - Ap van Ingen (1142) 1-16
 Steven Vierwinden (818) - Korné Timmerman  2-04
 Frans Elbertsen (865) - Evert van de Pol (1066) 0-25
 Jan Lagerweij (794) - Jur van Ginkel (970) 2-01
 Johan Kuijkhoven  - Gijs Dekker (729) 2-03
 Jan van de Klift (839) - Cil van den Brink (839) 1-12
   VRD Renkum 2  -   PDC Putten  
3
-
9
 Piet Davidse (940) - Jaap van de Werfhorst (1049) 1-16
 Wim Brugmans (846) - Tristan van der Velde (749) 2-04
 Eddie Weijman (786) - Henk Timmer (1085) 0-25
 Theo Peeters (678) - Herman Cousijnsen (897) 0-23
 Jan Teunissen van Manen (705) - Henry Kieft (919) 0-22
 Dies Bouwman (482) - Serge Visser (922) 0-21
do 22-10-2015     DCH Harderwijk 2  -   VRD Renkum  
4
-
8
 Gert Raaijen (675) - Edwin Loozen (1070) 1-15
 Jenne Vis (961) - Henk Hoksbergen (1027) 1-13
 Eibert Smit (994) - Henk Gerritsen (955) 2-04
 Jakob de Vries (979) - Jos van Deelen (1019) 0-26
 Jaap Pluim (915) - Wim van den Berg (1097) 0-21
 Bas van Vugt  - Harry Doomernik (1074) 0-22
vr 23-10-2015     Udelco Uddel  -   BDV Bennekom  
3
-
9
 Jan Vermeer (918) - Gerrit Stunnenberg (1142) 0-26
 Jan van der Pol (920) - Chris Versteegen (1065) 0-23
 Willem van Starkenburg (905) - Willem Stunnenberg (952) 0-21
 Gerrit van der Zande (907) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 2-02
 Henk Timmer (959) - Henk-Jan van der Kolk (873) 0-24
 Sammel Boeve (851) - Mark ter Hofte (757) 1-15